Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a szakítás után...

Normális, ha a szakítás után négy hónappal is hiányzik a volt barátom?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, mert nem szerettem. Két évig voltunk együtt, de annyira nagyon soha nem szerettem, az utolsó évben pedig már egyáltalán nem. Ezért gondoltam, hogy hamar elfog múlni a rossz érés, de úgy látszik nem. Miért? 21/L
2010. júl. 10. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszokottsàg miatt hiànyozhat még.
2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MErt 2 év az 2 év. Nyilván ebben egy kicsit benne van a megszokás is. Meg gondolom azért mint embert is szeretted nem csak mint partnert. Tehát az, hogy hiányzik szerintem nem gázos.
2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szeretett és a szerelem közt nagy különbség van!

Szereted mint gondolom sok mindenkit, de ezzel nincs is semmi gond.Nyugi!

Talán az is benne lehet hogy nincs most barátod és így megérzed az exed hiányát.

2010. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs az életedben elég magán program. Munka, sport, barátok....

Buliz végig 1-2 hetet és ismerkedj máris jobb lesz.

2010. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják egy kapcsolat "elfelejtéséhez" minimum a kapcsolat időtartalmának fele szükséges. Nem tapasztalatból mondom, hallottam már többször.
2010. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!