Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után 2 hónappal már...

Szakítás után 2 hónappal már túl lépett?

Figyelt kérdés

nő vagyok, én léptem ki az egészből. én még sokat gondolok rá, habár kevesebbet mint a szakítás elején, de még naponta eszembe jut. Szerintetek neki is eszébe jutok még? nem tudom, lehet hogy újrakezdeném ezért kérdeztem.

14 hónapig voltunk együtt


2011. júl. 27. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Eszébe jutsz-e még, azt csak ő tudja megmondani.

Ha a szakítás óta nem kommunikáltatok, én a helyedben teljesen túllépnék az egészen és új kapcsolat felé venném az irányt.

:-)

2011. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek KÉRDEZŐ. De hisz SZAKÍTOTTATOK és a Te kezdeményezésedre, miért kellene hogy foglalkozzon Veled, juss az emlékeibe? Szerinted MEGÉRDEMLED?
2011. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én három nap alatt túl léptem másfél éven.
2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor inkább ne keressem fel? tudom tovább kéne nekem is lépnem, de én nem ismerkedek ilyen gyorsan
2011. júl. 27. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A szakitás csak egy dolog aki szakitáshoz jut az már rég túllépett fejben.
2011. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
az exemnek 5 nap alatt lett új kapcsolata,de azóta is mondja h bármikor újrekezdené velem...na akkor hogyis van ez?
2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ: általában akiben megérik a szakítás gondolata, az már akkor tovább lépett, mielőtt ki lett mondva, hogy vége. Aki elhagynak és még erősen kötődik a másikhoz, az nem fog túllépni 2 hónap alatt, ez egészen biztos. Akkor beindul egy gyászfolyamat, ami során hosszú hónapokba, akár egy évbe telik, mire azt tudja mondani az illető, hogy elfogadtam, túlléptem. Tudom, mert voltam mindkét helyzetben már. Egyébként azt tanácsolom, hogy csak akkor csináld vissza, ha teljesen komolyan gondolod az újrakezdést, mert iszonyú mély sebeket üthetsz a másikon, ha aztán mégis gondolsz egyet, és visszatáncolsz!!!
2011. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!