Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK, mit tegyek?

SEGÍTSETEK, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra a miénk, ami több mint egy hónapja történt. Még aznap randiztunk és tudtuk, hogy megtaláltuk a társunkat a másikban. Minden egyes nap találkoztunk, 7 napból 5-öt nála aludtam. Bemutatott a legjobb barátainak, a szüleinek, munkatársainak is. Felvállalt mindenki előtt, és ezt még a volt feleségével sem tette meg. Aztán egy hete egyik napról a másikra valami megváltozott. Azzal az indokkal szakított, hogy neki ez sok, hogy ennyit törődnek vele. Én nem akartam minden nap találkozni, ő erősködött! Elmosogattam nála, vittem neki vacsit... nem ez a férfiak álma? Szándékosan nem találkoztam vele amikor foci ment, hogy a barátaival is legyen és persze azt sem akartam, hogy megunjon. Tudni kell róla, hogy szerencsejáték-függő, de már több mint 100 napja nem játszott, és jár is gyűlésekre. És, hogy a napokban mondták ki nekik a válást. Nem miattam mentek szét, mert amikor már megismerkedtünk, már külön éltek. Szakításunk után pár nappal írtam neki sms-t, hogy biztosan ez e a megoldás, hiszen idáig arról áradozott, hogy mennyire örül a sorsnak, hogy összehozott minket... erre a válasza csak annyi volt, hogy amíg nem építi fel magát, nem jön rendbe lelkileg, addig nem tud normális társa lenni senkinek.

Szerintetek van még reményem? :(


2010. júl. 10. 16:46
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ja és persze köszi az eddigi válaszokat :)
2010. júl. 10. 23:17
 12/30 anonim ***** válasza:

örülj, hogy nem vigasznak használ, és nem terhel a problémáival

tisztel, becsül

csak most egy kis magány kell

2010. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hmm... ez még nem jutott az eszembe. De nekem ez édes teher lenne :)

Hát nehéz...

2010. júl. 11. 01:43
 14/30 A kérdező kommentje:
Még hogy a nőket nem lehet kiismerni :))
2010. júl. 11. 01:43
 15/30 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jártam így.Egyik nap együtt voltunk,másnap jött egy sms reggel,hogy sajnálja,de vége.Én sem nagyon értettem mi történt.Akkor nagyon fájt,de most már nem érdekel.Ennek négy éve már.Azóta próbált megkeresni,de nem érdekel.Akkor kellett volna őszintének lennie.
2010. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

És Te kerested az sms után?

Azt hiszem tudom mit éreztél... :S

2010. júl. 11. 11:13
 17/30 anonim ***** válasza:
Szia! Át tudom érezni a problémád, körülbelül egy éve velem is hasonló történt. Hirtelen becsapott a nagy szerelem, minden nap együtt, aztán a srác egy hónap után azt mondta ennyi, mert neki az "túl sok", mármint az egész kapcsolat,pedig nálunk is ő mutatott be az egész rokonságnak, a barátainak stb. teljesen önszántából. Jelzem az én volt páromnak is voltak lelki problémái. Szerintem az a magyarázat, hogy úgy érzi nem tud egyenrangú félként részt venni a kapcsolatban, nem tudja neked azt megadni, amit Te neki, ami valószínűleg igaz is, ha most akar kigyógyulni egy szenvedélybetegségből, és nem rég vált. A herceget a férfiak csak ideig óráig tudják eljátszatni, főleg ha még ilyen súlyos problémáik is vannak. Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy jelzed neki, hogy vársz rá, és ha valamire szüksége van barátként is mellette állsz, aztán várod, hogy ő keres-e. Ha rendbe tudja hozni az életét, van rá esély, hogy keres még, de azért ne várj rá a végtelenségig!
2010. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Most új erőt adott utolsó hozzászóló! :)

Csütörtökön szerintem írok is neki, hogy hogy van :) Végül is nem vesztek semmit!

Remélem még van esélye a dolognak...

2010. júl. 11. 12:30
 19/30 anonim ***** válasza:
9:33-as vagyok.Igen én kerestem,de utólag belátom nem kellett volna.Szerintem Te se tedd.Majd,ha akar valamit megkeres.Sok boldogságot kívánok Neked.
2010. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszönöm Neked is viszont kívánom :)

Csütörtökön utoljára megpróbálom és akkor én kis lelkem megnyugszik, hogy én megtettem mindent...

Ha lepattint, többet nem keresem!

2010. júl. 11. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!