Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az apukámnak egy új...

Panna99 kérdése:

Van az apukámnak egy új felesége és utálja a testvéremet hazugnak nevezi és utál engem is. Nem akarok apához menni mert ott van a felesége is de apát akarom látni. Mit csináljak? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
a feleségének van két gyereke és szerintem apukámnak csak a pénzét akarja a kis...
2011. jan. 4. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

valahogy szólj apudnak, hogy ez így nem faja, és csináljon valamit a csajjal


az én apám is újraházasodott, és én se jövök ki vele jól(lehet csak a betöltött szerepe miatt)

2011. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont azért meny apudhoz mert ez idegesiti a nőt, hétköznap délután is szervez apúdal programokat a nőci ettöl is ki lesz. Azt is lehet hogy hétvégén túrázást, mozit szervezel és oda mentek apúddal.
2011. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No, látod kedves kérdező! Ez a mostohaanya, csak nincsen neki vasorra. Beszéld meg apáddal ( nem tudom azt írni, hogy apuka), hogy úgy szeretnétek vele találkozni, hogy ne legyen ott a mostoha. Amúgy anyukáddal laktok?
2011. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!