Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom a testvéremet?

Csak én utálom a testvéremet?

Figyelt kérdés
folyton beszólogat és csúnyán beszél velem..tegnap is úgy megbántott hogy beszólt h suliba mindig csak a legjobb barátnőmmel vagyok.. és h h mutatkozok vele?(mert kicsit ducibb mint az átlag..)és ezt a haverjai visszamondják..az is zavar a h a haverjai állandóan beszólogatnak nekem mert a tesómat nagyon sok mindenki ismeri....(de most vagyok 9.es szal nemvagyok túl népszerű)de nekem ez annyira rosszulesik h beszól hogy pl: igy akarsz menni? engem ismernek ne égessél. pedig nem öltözök "csöves ruhákba" és sokat foglalkozom magammal h szép legyek..ráadásul még köszönés nélkül elmegy melletem , teljesen levegőnek néz..csak akkor kedves ha vmit akar..h csináljak neki egy melegszendvicset meg stb.......
2011. febr. 12. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én is utálnám. A tesód egy szar alak.
2011. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Első: Én is a tieidet.

Amúgy Kérdező nekem is van egy bátyám, a suliban mindenki ismeri, népszerű, és ettől függetlenül velem még ugyanolyan jófej. A tesód egy paraszt, én, ha szeretem a testvéremet, nem próbálok meg felvágni mások előtt azzal, hogy de nagy bunkó vagyok, csak hogy keményebbnek tűnjek.

2011. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Hülye tesód van.Az én tesóm régebben volt ilyen de már nem szerencsére és viszonylag jól megvagyunk.
2011. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sose voltunk mi jóba de lehet a 8év korkülönbség miatt..
2011. febr. 12. 15:44
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha 8 év van köztetek, hogy jártok egy suliba? Akárhogy számolom, mondjuk te vagy 14, 15, ő nem lehet 22 évesen középsulis:S
2011. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
77%
Az én válaszom kicsit más irányba hajlik. Annak idején én voltam a dagadt barátnő. S a barátnőm testvére mondta neki, hogy hogy tud velem mutatkozni... Szóval neked sem lehet jó, de a barátnődnek sem eshetett jól, hogy ilyet mondott a tesód. A tesód most lázad. Mindenki átmegy ezen. Hidd el 5-6 év múlva szeretni fogod, és elfelejted, milyen most. Tudom nehéz elhinni, de meg fogsz tudni neki bocsájtani.
2011. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem h olyan kis probléma h mindennap csak basztat és elbassza az egész napomat.jó lehet h túlreagálom de akkor is nagyon rosszulesik és a sírás jön rám..nem vagyok egy erős személyiség
2011. febr. 12. 15:48
 8/18 A kérdező kommentje:

demár 23éves..mikor fog már megváltozni?:(

annyi mindenben olyan éretlen..csak azért dolgozik h 7végén az összes pénzét eligya:s

2011. febr. 12. 15:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár kit érdekel mégis hányéves, mindenéletkorban vannak gondok első, s mindenkinek az aktuális gonda bántó. Gondolom tiniként neked is az akkor épp meglévő gondjaid voltak fontosak s nem a jaj valy 30 évesen mi bajom lehet amiért had merjek majd szóbahozni. :S

A szeretteink bántó, sértő, lélekbegázoló dolgai pedig igenis fontosak. Mert hiába gyerek, hiába tini a kérdező, tönkremehetnek az idegei, a lelke ilyen dolgoktól ha ő érzékeny rájuk. Mégis mi másért lenne annyi szär felnőtt? Mert gyerekként mindenki happy? hát nem igazán. A sérelmeit igenis élje meg, érezze át majd dolgozza fel külömben cipeli egy életen át. Mindegy, hogy az tstvéri bántás vagy egy barbibaba miatt van. Fel kell dolgozni és kész. Az pedig nem megy egyik napról a másikra.

2011. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
A gyengék elhullanak!Ezt tartsd az eszedben!Nem rinyálhatod végig az életed.Lesz ennél durvább is.
2011. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!