Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom a testvéremet?

Csak én utálom a testvéremet?

Figyelt kérdés
folyton beszólogat és csúnyán beszél velem..tegnap is úgy megbántott hogy beszólt h suliba mindig csak a legjobb barátnőmmel vagyok.. és h h mutatkozok vele?(mert kicsit ducibb mint az átlag..)és ezt a haverjai visszamondják..az is zavar a h a haverjai állandóan beszólogatnak nekem mert a tesómat nagyon sok mindenki ismeri....(de most vagyok 9.es szal nemvagyok túl népszerű)de nekem ez annyira rosszulesik h beszól hogy pl: igy akarsz menni? engem ismernek ne égessél. pedig nem öltözök "csöves ruhákba" és sokat foglalkozom magammal h szép legyek..ráadásul még köszönés nélkül elmegy melletem , teljesen levegőnek néz..csak akkor kedves ha vmit akar..h csináljak neki egy melegszendvicset meg stb.......
2011. febr. 12. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki ezt: figyelj, te nem vagy az apám, hogy engem nevelj, azt veszek fel, ami nekem tetszik, azzal barátkozom, aki nekem tetszik, én sem szabom meg, hogy mit csinálj.

készíts magadnak ezentúl melegszendvicset, és köszönj, beszélj velem rendesen, ahogy az egy normális testvérhez illik!

2011. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Aha, igen vannak durvább gondok is ez igaz. De megmondanátok , hogy a táblázat miszerint miért lehet panaszkodni s mi az tabú sőt bűn (hisz cikizik) egyáltalán rosszúl érezni magunkat? Szóval?

Ez még nemelég rá, hogy merészeljen szomoú lenni?

Aha, szóval ha valaki mindennapotokat megkeseríti s még othon is találkoznotok kell vele akkor még ti lennétek a hibásak mert szólni merészeltek róla? -_-""""""

2011. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, ha neked olyan nagy problémáid vannak, hiszen gondolom, teszed itt a nagy felnőttet, akinek igazi gondjai vannak, nem ilyen kis "gyermeteg semmiségek", akkor most miért egy "semmitérő" kérdésnél osztod az észt egy nálad jóval fiatalabbnak? Miért a gép előtt ülve pazarlod az idődet hülyeségekre, ahelyett, hogy nagy felnőtt létedre értelmesebb dolgokat tennél?
2011. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt sehogyan sem lehet a lázadásra fogni, ha valaki letagadja, semmibe veszi a testvérét a baráti köre vagy kinézete miatt. Ez simán bunkóság. Másrészt 8 év van köztetek, nekem jobb dolgom is akadna, mint hogy a tesóm kezdődő kamasz éveibe dumáljak bele. Kicsit nagy lehet az arca, lehet, hogy nem is annyira népszerű, csak ő gondolja ezt.
2011. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem... 8 év van köztetek és ő még oda jár az iskolába? Mit csinál ott? És miért ilyen 23 évesen még mindig? Én ezt mind nem értem. Nem utálni kell érte csak mosolyogni rajta és kinevetni, hogy még mindig ilyen infantilis és idétlen 23 évesen és ráadásul a húgával... Ha nem te majd a barátnői fogják a közeljövőben kiadni az útját.. Szóval jobb, ha te világosítod fel még mielőtt lejáratná magát... Nevetséges.
2011. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy jár 23 évesen még suliba???
2011. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
már nem jár oda csak oda járt..
2011. febr. 13. 12:57
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz, hogy 23 évesen ilyen... Még ha 14-15 lenne megérteném. Tényleg egy szar alak.
2011. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!