Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK, mit tegyek?

SEGÍTSETEK, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra a miénk, ami több mint egy hónapja történt. Még aznap randiztunk és tudtuk, hogy megtaláltuk a társunkat a másikban. Minden egyes nap találkoztunk, 7 napból 5-öt nála aludtam. Bemutatott a legjobb barátainak, a szüleinek, munkatársainak is. Felvállalt mindenki előtt, és ezt még a volt feleségével sem tette meg. Aztán egy hete egyik napról a másikra valami megváltozott. Azzal az indokkal szakított, hogy neki ez sok, hogy ennyit törődnek vele. Én nem akartam minden nap találkozni, ő erősködött! Elmosogattam nála, vittem neki vacsit... nem ez a férfiak álma? Szándékosan nem találkoztam vele amikor foci ment, hogy a barátaival is legyen és persze azt sem akartam, hogy megunjon. Tudni kell róla, hogy szerencsejáték-függő, de már több mint 100 napja nem játszott, és jár is gyűlésekre. És, hogy a napokban mondták ki nekik a válást. Nem miattam mentek szét, mert amikor már megismerkedtünk, már külön éltek. Szakításunk után pár nappal írtam neki sms-t, hogy biztosan ez e a megoldás, hiszen idáig arról áradozott, hogy mennyire örül a sorsnak, hogy összehozott minket... erre a válasza csak annyi volt, hogy amíg nem építi fel magát, nem jön rendbe lelkileg, addig nem tud normális társa lenni senkinek.

Szerintetek van még reményem? :(


2010. júl. 10. 16:46
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Én 22/L Ő pedig 32 éves...
2010. júl. 10. 16:49
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Várd meg, hogy ő keressen!
2010. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Ha fontos vagy neki, akk majd jelentkezni fog, amikor rendbe jön lelkileg. Ha nem jelentkezik, akk valszeg, nem ez volt a szakítása oka.
2010. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De olyan nehéz kibírni. És harcolni a szerelemért?

De amúgy igazatok van, ha eszemre hallgatok tudom, hogy ez az amit tennem kell.

Remélem hamar túljutok ezen....

Köszi a segítségeket, azért várom még :)

2010. júl. 10. 17:08
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyan dolog lehet a háttérben, amiről te nem tudsz. Így csak emészted magad, és hiába keresed a megoldást. Annak kulcsa nála van. Talán az lenne a megoldás, hogy "kierőszakolsz" egy őszinte beszélgetést, és tisztázzátok a viszonyokat.Akár hogy is végződik, de legalább tudni fogod mi tévő legyél.
2010. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Valószínű történt valami, amiről te nem tudsz, mert ez elég "nesze semmi fogd meg jól" magyarázat, biztosan van valami a háttérben, amit esetleg nem tud - nem akar megosztani veled! ( pl. újra kezdte a szerencsejátékot, elcsábúlt, s emiatt bűntudata van, úgy érzi, nem tud olyan lenni, amit megérdemelnél....) Így nem nagyon tudsz bármit is tenni, esetleg annyit, hogy maradsz a háttérben, nem "zaklatod" , időnként érdeklődsz felőle, hogy hogyan alakul az élete...? Persze csak akkor, ha igazán nagy a szerelem, mert nem könnyű várni úgy, hogy nem biztos a happy end.

Kívánom, hogy rendbejöjjetek, és olyan szépen folytatódjon a történetetek, ahogyan kezdődött!

2010. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Kicsit erősebbnek érzem most magam, hogy így látjátok ti is. Csak ez a fránya bizonytalanság...

Szerintem fogom őt keresni később, bár akkor nem tart majd egy piócának?

2010. júl. 10. 17:29
 8/30 anonim ***** válasza:
várj még egy kicsit.ha nem jelentkezik akkor végleg vége.de akkor majd megkérdezheted hogy mi is volt igazából az ok.
2010. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit, és ne erősködj vele. Ha bevallotta azt, hogy neki most lelkileg gyógyulnia kell, akkor hagyd. Nem mindenki olyan típus, hogy szereti kibeszélni magából a bánatát, és van hogy az olyan emberek is szeretnek egyedül lenni a gondjaikkal. Majd ha úgy érzi hogy jobban van, akkor szerintem keresni fog.
2010. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Csak olyan hihetetlen, hogy egyik nap imád, másik nap meg neki ez lelkileg teher és sok... :(

Tanácstalan vagyok már!

Volt már valaki ilyen szituban? Mi lehet a háttérben? :S

2010. júl. 10. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!