Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnem megtalalni a kislany...

Szeretnem megtalalni a kislanyom de nem tudom hova forduljak. Külön mentünk és megszakadt a kapcsolatunk. Hol tudnak nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a kislany nincs a nevemen.Az anyukaja keresett de én is csak hallomasbol tudom.Annyit tudok róla hogy Gádoroson lakott vagy lakik.Ha olyan olvassa aki ott lakik kérem segitsen.Tudna nekem valaki segiteni?Kihez forduljak?
2010. júl. 10. 06:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

sehol

iwiwen keresd meg az anyját, hátha fent van...azt meg nem minősítem, hogy nincs a neveden és most jut eszedbe...

2010. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
a vöröskereszt foglalkozik ilyenekkel. amúgy lehet, hogy a lányod külföldön él.
2010. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

06:26-os: "azt meg nem minősítem, hogy nincs a neveden és most jut eszedbe..."


Tudod, hogy ennek mi az oka? Mert egyáltalán nem valószinü, hogy a KÉRDEZÖ a hibás ebben...

2010. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
IWIW-et probaltam.Nincs fent.Tudod ez elég bonyolult dolog hogy miéert nincs a nevemen.Külföldön nincs mert valami tv-s müsorban üzent hogy keres.Ismeröstöl hallottam.Köszönöm szépen hogy próbaltatok segiteni
2010. júl. 10. 07:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ( vagy csak sejted ) hogy hol lakik vagy lakott , a helyi önkormányzatnál tudniuk kell ! Településeken kisebb gyerekeket az iskolákban , ovodákban ismerik ott is próbálkozhatsz . Kereshetsz régi ismerősöket a kislány anyukájával , hátha fennt vannak az iwiw-en és ők tudnak segíteni ... végső próbálkozásképpen adnék fel hírdetést .
2010. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az okmányirodába kell menned a népességnyilvántartó csoporthoz. Lehet beadni egy kérvényt, szerintem illetékbélyeg is kell rá (vagy 2500 Ft), leírod, hogy kit és miért szeretnél megtalálni. Ha nagykorú, őt idézik be, ha kiskorú, az anyját és csak akkor adják ki a címét, ha ő beleegyezik.
2010. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha megtaláltad:)
2010. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Megpróbalom.Még annyi kérésem lenne ha olvassa ez olyan valaki aki Gádoroson lakik kérem segitsen nekem.Köszönöm
2010. júl. 10. 08:13
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
máónika showban üzent?
2010. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Írtam emailt.
2010. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!