Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs annyi férfiprosti?

Miért nincs annyi férfiprosti?

Figyelt kérdés
A nőknek nincs igényük rá?
2010. júl. 9. 22:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nem lehet hogy azért, mert egy idegennel nem elégülnek ki?

Azt azért nem hiszem hogy nekik nincs ilyen igényük.

2010. júl. 9. 23:00
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

persze vannak nekik is igényeik.egy idegennel azért az erkölcsösebb nők, a normálisak nem bújnak össze ez tény.

valahogy én nem tudnék egy olyannal lefeküdni akit nem ismerek és semmit nem tudok róla.

2010. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Magadból indusz ki. Gondolkodj egy nő agyával.


Egy normális nőnek a szex sosem csak testi dolog, mindig érzelmi is, amit egy férfiprosti nem tud kielégíteni. Női szempontból a jó szexhez legalább annyira kell jó kapcsolat, mint kemény farok, és a legnagyobb döngetés is k.urva szar, ha érzelemmentes. Gondolod, azért van olyan sok válás, mert a férjek rosszak az ágyban? Fenét.

2010. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Ez puszta biológia.:D A pasi minél több nőt akar megdugni, a nőnek meg a legjobb kell --> 1 db, és akkor ahhoz már érzelmek is kötik. Általánosságban, és kicsit leegyszerűsítve ennyi.=)
2010. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek azért eléggé provokatív jellege van.

Tudod te szerintem nagyon jól, hogy miért nincs annyi férfiprosti, ennek biológiai okai vannak, nem egyformán működnek a női, és a férfi nemi szervek, remélem ezt bővebben nem kell részleteznem. Egyébként meg már leírtak korábban is több okot, ez így van, nem kell ezekből messzemenő következtetéseket levonni.Mellesleg a legtöbb "férfiprosti" manapság nem nőket, hanem másik férfiak igényeit elégíti ki.

2010. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor most bebizonyosodott hogy a pasik a ribancok, csak a nőkre fogják, mert szégyenlik.
2010. júl. 10. 10:49
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Minden férfi ribanc (többé-kevésbé). A biológiája miatt. A nők viszont alapból nem, de közöttük is vannak ribancok, ők viszont nem a biológia, hanem saját döntés, magatartás miatt.

Hány éves vagy hogy ilyeneket nem tudsz?!

F

2010. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De tudom, csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre is.
2010. júl. 10. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!