Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs annyi férfiprosti?

Miért nincs annyi férfiprosti?

Figyelt kérdés
A nőknek nincs igényük rá?
2010. júl. 9. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Van az, csak rájuk akkora igény nincs, mint a nőkre és ha egy nő férfi prostihoz megy, akkor nem egy útszélihez megy, mivel ha csak ennyit akarna felvenne egy miniszoknyát és végig menne egy forgalmas utcán.

Szóval ők egy kicsit magasabb kategória, mint az utcán álló nőnemű prostituáltak. Épp a minap olvastam az újságban róluk.

2010. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
mert a nőknek nem nagy cucc pasit kapni :)) nem kell fizetniük érte.
2010. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
a nőknek könnyebb szexpartnert keresniük a férfiak úgyis beleegyeznek ingyen is.
2010. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

vagy inkább a nőknek jó férfi kell (minőségi) nem egy farok.

A pasiknak meg egy luk (pina, segg, szamár...stb. ami éppen van?).


Ezek szerint a nő pénzbe kerül, a pasi ingyen van?


Miért ne kapna egy pasi nőt? A nő nem biztos hogy kap pasit.

2010. júl. 9. 22:47
 5/18 A kérdező kommentje:

"a nőknek könnyebb szexpartnert keresniük a férfiak úgyis beleegyeznek ingyen is."

Micsoda erkölcsi poshadvány. A pasik sajnos ribik:(

Ahha. Akkor értem miért kenik a nőkre a k*rvaságot. Mert ők nagyobb k-k, és fűvel-fával lefeküdnek.

2010. júl. 9. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Persze biztos van olyan férfi aki nem egyezik bele, mert mondjuk házasságban van de ugye a pasik nagyon szeretik a szexet és ha épp nincs kivel mert nincs barátnőjük szerintem megfelel nekik egy teljesen átlagos csaj is csak azért ,hogy kielégüljenek.szerintem legalábbis.főleg ha hozzá ápolt a lány.
2010. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
és lehet nem így van,de annyi helyen olvastam már ezt én is és úgy őszintén belegondolva tényleg így van, hogy a férfiaknak nehezebb szexpartnert találniuk(prostik kizárva),mint a nőknek.
2010. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A lányok nem szeretik a szexet?
2010. júl. 9. 22:53
 9/18 A kérdező kommentje:

"férfiaknak nehezebb szexpartnert találniuk(prostik kizárva),mint a nőknek"


Igen, azért mert a nők erkölcsösebbek. Vagy nem szeretik a szexet?

2010. júl. 9. 22:54
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
biztos van olyan aki nem szereti mert mondjuk megerőszakolták. nem tudom. a nők is ugyanúgy élvezik a szexet,mint a férfiak csak a férfiaknak nagyobb rá az igényük mondhatni fizikai szükséglet.
2010. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!