Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény az ilyen emberről?

Mi a vélemény az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Egy darabigy egy pár voltam ezzel a ffival. Az emberek felé azt mutatta, hogy ő mennyire tiszteli a nőket (kinyitotta az ajtót pl.) közben meg kiderült, hogy van neki egy alap kapcsolata, én voltam az egyik mellékes, rajtam kívül még jó páran...később visszahallottam, hogy mi a véleménye a nőkről : Csak arra jók, hogy a pics.ájukat odatartsák (ez a fő szempont) és elvégezzék a ház körüli teendőket....
2010. júl. 9. 19:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát van ebben valami, de mégis miért a szerelmes nőt kell kihasználni, megalázni? Ffiak is feltudják ismerni, hogy melyek azok a nők, akik tényleg csak a pics.ájukat....miért azt kell megalázni, aki nem tehet az ő negatív tapasztalatairól? Egyébként ez a pasi valóban így él azóta, mióta használja ami a lába közt van. Azt se nagyon értem miért nősült meg, hisz azt a nőt is folyton csalta, ezzel a felfogással. Gondolom csak azért, hogy legyen utánpótlás. Lánya van, és anno azt mondta, hogy mindig is lányt akart, de arra kiváncsi lennék, hogy ha a lánya is egy ilyen ember miatt cseszne el éveket az életéből ,arra mit lépne, ha így megaláznák...
2010. júl. 9. 20:08
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

"de mégis miért a szerelmes nőt kell kihasználni, megalázni?"

Mert nem igaz, hogy előre tudod, hogy ki a qrva és ki az igazán szerelmes. Mire megtaláltam a páromat, akivel már babánk van, addig több tucatnyi olyan nőn kellett áthámoznom magam, akik mind váltig állították, hogy mennyire szeretnek.

Ennyi bukfenc után már meg lehet érteni azt is, aki inkább hagyja a lelki dolgokat és a testiségre megy.

Itt válik ketté a dolog: Ha hitegeti az illetőt szerelemmel, akkor elítélendő. Ha viszont közli a másikkal, hogy mire számíthat tőle, akkor oké a dolog.

Szóval a kérdésedben szereplő példa elítélendő.

Azért udvarias, mert a kutya nem állna szóba vele, ha csak úgy kijelentené, hogy dugni akar.

2010. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
biztosan van ilyenis amit kedves utolsó említesz, de amit ez a ffi művel az általánosítás. Te gondolom azokról a nőkről gondolsz ilyesmit, akik átvertek, de ő az egész női társadalomról. Direkt az ilyen naiv nőkre utazik mint én, akit simán ki tud használni.Feltettem a kérdést, hogy a saját női családtagjairól is ez a véleménye akkor? Választ nem kaptam.
2010. júl. 9. 20:37
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Figyu kérdező! Én egy ilyentől kaptam meg, hogy minden nő k*va, és 24 éves koromig szűz voltam. És én voltam az első neki. Ő is azt állította, hogy a nőnek az a dóga hogy háztartási cseléd legyen. Ja és egy nagy szarrágó volt, rajtam spórolt.


Persze neki mindig olyan barátnője volt, aki rendes lány volt és szerelmesek voltak belé, csak ő nem. És nem azért mert ő annyiszor csalódott! Mindig a nők csalódtak benne!

Nekem az volt a szerencsém, hogy egyszerűen kiábrándultam belőle egy hónap alatt, és jól megaláztam, hogy nagyon szar volt az ágyban és egy lusta disznó. És dobtam.

Ja és 40 éves, anyukával él, nem tud egy zoknit kimosni.

Neki egy nő csak arra-erre kell...egy érdekringyó.


Ezentúl egy kapcsolatban legalább félévig nem lesz senkivel szex. És kész. Nekem nem érdekem, hogy valaki megdöntsön.

Az hogy a pasi mit akar? Nem érdekel. Tudjon főzni mosni takarítani. Ne azért kelljek, hogy kihasználjon.

Csajok, résen kell lenni mert a pasik szemetek.

2010. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy kis tutyimutyi szar. Te meg mondd meg neki, hogy fizessen neked egy házat. Mert a pasik semmire sem jók, csak a pénzük. Bas*sza meg!

Az ilyet jól meg kell alázni!

2010. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
neki sem voltak szerelmi csalódásai, csak érdek kapcsolatai. Legyen pénzes a nő, és mindent engedjen az ágyban. Egy nő megszivatta a dolgai miatt, jól felhúzta, hogy majd szét durrant, aztán meg ott hagyta álló szerszámmal. Na akkor ez a nő is rib@nc volt, még akkor sem szállt magába, hogy tán vele van a baj, és ezt érdemelné mindenkitől, hogy csak saját markát használja...különösebben ez sem érintette meg, másnap már volt neki újabb kiszemelt. Mindezt úgy, hogy "engem szeretett".
2010. júl. 9. 20:48
 17/20 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy minden lepereg róla, nem érinti meg ha bárki megalázza
2010. júl. 9. 20:50
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én is ismerek ilyen férfit, pedig ő már 50 elmúlt.
2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:18

Amiről te írtál és a te eseted teljesen más. Nálad arról volt szó, hogy kerested az életre szóló társat. Ez az illető viszont nem. Nem egy csalódott emberről van szó. Mondom mióta használja a f@rkát azóta így gondolkozik. Azt is mondhatnám, hogy egy hím r.ingyó. Szóval ő pont nem az a fickó akit sajnálni kéne, mert pár r.ibanc miatt lenne ilyen minden nővel.

2010. júl. 10. 14:06
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus beképzelt nagy menő aki mindent hisz magáról csak azt nem amit kellene!

Az ilyen nem is érdemel nőt!

2010. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!