Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény az ilyen emberről?

Mi a vélemény az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Egy darabigy egy pár voltam ezzel a ffival. Az emberek felé azt mutatta, hogy ő mennyire tiszteli a nőket (kinyitotta az ajtót pl.) közben meg kiderült, hogy van neki egy alap kapcsolata, én voltam az egyik mellékes, rajtam kívül még jó páran...később visszahallottam, hogy mi a véleménye a nőkről : Csak arra jók, hogy a pics.ájukat odatartsák (ez a fő szempont) és elvégezzék a ház körüli teendőket....
2010. júl. 9. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Undorittó.
2010. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ember féreg.
2010. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Minősíthetetlen sz@rházi bunkó. Ámbár (nő létemre mondom ezt) sajnos vannak olyan nők, akik tényleg csak "arra" jók, és mostanában mintha megszaporodtak volna:S De ezeket nem tekintem magammal és már normális emberrel egyenértékűnek, viszont aki normális, na azzal felháborító ha így viselkednek. Ne is törődj vele, nem érdemli meg ez a senkiházi.
2010. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
és mi a véleményetek a kérdésről? az enyém az, hogy ezt a kérdést csak felindulásból írtad ki... mindamellett hogy igazad van
2010. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
általában a ffiak kamasz korban gondolnak a nőkre használati tárgyként, de azt elfelejtettem írni, hogy ő 40 éves. Ffiak válaszára is kiváncsi lennék. Én is hasonló dolgokat kívántam neki, mint a 3. válaszadó. Bár azt kell mondjam, hogy annyira zseniálisan szervezi az életét, hogy nem ez fog történni vele. Mindig lesz olyan nő, akit át tud verni, mert hihetetlenül tudja előadni magát. A Kaméleon c. film ffi főszereplőjéhez tudnám hasonlítani.
2010. júl. 9. 19:42
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem is méltatom jelzőkkel...
2010. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Hímsovoniszta barom :S Sajnos egyre több van.
2010. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

még jó, mégis mi másért írtam volna ki?

logikus, hogy kiváncsi vagyok mások véleményére az ilyen dolgokról...és az is érdekelne, hogy a ffiak mit gondolnak erről. Csak őszintén!

2010. júl. 9. 19:44
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Mindkét felet megértem, a felháborodottakat és a férfit is.

Egyrészt ez nem szép dolog, másrészt viszont a legutóbb kinevelkedett "női" generációk tették tönkre a férfiakat, és érték el, hogy csak húsnak tekintsék a nőket. Ha valaki már huszadszorra csalódik, akkor érthető, hogy onnantól már nem veszi emberszámba a nőket, és nem fog még csak kísérletet sem tenni arra, hogy tisztelje őket. Miért tenné? Szóval ez egy szép körbe-körbe folyamat: minél több lotyó nevelkedik ki, minél többen tartják oda a pics@jukat 1 hét után, annál kevésbé fogja a férfi azt a nőt keresni, akiért küzdeni kell.

2010. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát persze kedves utolsó mégis ki lenne ezért hibás már megint, ha nem a női nem!-.-
2010. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!