Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így reagált?...

Normális, hogy így reagált? Apa-lánya kapcsolat.

Figyelt kérdés

Anyukám meg én hülyéskedtünk.Anya azt mondta,hogy na befogod a pofádat,de viccelt, erre én rávágtam,h na kuss legyen,de én is vicceltem és ezt anya is tudta mert mosolygott,aztán átment egy másik szobába.Apám a szobájából(ugyanis neki saját szobája van,ahol csak azt lehet csinálni amit ő mondd vagy tesz, pedig az lenne a nagyszobánk,anyáék hálója)kikiabált,h na elég legyen.Én bejöttem a szobámba, leültem az asztalhoz.Pár mp. múlva apám bejött a szobámba(amit csak akkor szokott,ha ideges rám) és elkezd velem kiabálni,h mit mondtam...Megkérdezte ordítva,h mért. Mondtam neki,hogy csak vicceltem,erre úgy fejen vágott,h megszédültem és kis híjján lefejeltem az asztalt. Aztán még kiabált velem,idézem: "Kitaposom a beled! Kis sz.rházi, ilyet mondani anyádnak,viccből!!"

Most tényleg én követtem el ekkora hibát? Szoktam anyával így hülyülni, és ő mindig veszi a lapot, és visszaszól,vagy fordítva,ő kezdi és én szólok vissza, DE EZT SOHA NEM KOMOLYAN GONDOLOM!!! Erre anyám nem szólt semmit..

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2010. júl. 9. 19:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%
20:19 te még nem kaptál egy k*ibaszott nagy pofont ugye?
2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Amellett, hogy egy brutalis allatnak tartom apukadat, anyukadat meg egy kuka nonek, hogy nem all ki magaert es erted, nem ertem, hogy mi a poen azon, hogy kuss meg fogd be. Mashogy is lehet poenkodni. Ez nekem olyan brutalis beszednek tunik. Mondjuk azok utan, ahogy leirtad apukad szemelyiseget, ezen nem is csodalkozom. Szoval mindenki hibas volt ebben. Anyukad is, te is, apad meg egy allat.
2010. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom,hogy milyen a családom...sajnos. Tényleg hibás vagyok,mert ilyet mondtam,de azért szerintem is túlreagálta a dolgot.Ha nekem lesz, majd egyszer, gyerekem,ennyiért és ilyen mértékben 100%, hogy nem lennék képes megütni, ha pedig majd az apja megtenné,mehetne a házból! De hát, neki(k) ez a nevelés,csak legyek 18 és érettségizzek le :) (yn)
2010. júl. 10. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!