Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így reagált?...

Normális, hogy így reagált? Apa-lánya kapcsolat.

Figyelt kérdés

Anyukám meg én hülyéskedtünk.Anya azt mondta,hogy na befogod a pofádat,de viccelt, erre én rávágtam,h na kuss legyen,de én is vicceltem és ezt anya is tudta mert mosolygott,aztán átment egy másik szobába.Apám a szobájából(ugyanis neki saját szobája van,ahol csak azt lehet csinálni amit ő mondd vagy tesz, pedig az lenne a nagyszobánk,anyáék hálója)kikiabált,h na elég legyen.Én bejöttem a szobámba, leültem az asztalhoz.Pár mp. múlva apám bejött a szobámba(amit csak akkor szokott,ha ideges rám) és elkezd velem kiabálni,h mit mondtam...Megkérdezte ordítva,h mért. Mondtam neki,hogy csak vicceltem,erre úgy fejen vágott,h megszédültem és kis híjján lefejeltem az asztalt. Aztán még kiabált velem,idézem: "Kitaposom a beled! Kis sz.rházi, ilyet mondani anyádnak,viccből!!"

Most tényleg én követtem el ekkora hibát? Szoktam anyával így hülyülni, és ő mindig veszi a lapot, és visszaszól,vagy fordítva,ő kezdi és én szólok vissza, DE EZT SOHA NEM KOMOLYAN GONDOLOM!!! Erre anyám nem szólt semmit..

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2010. júl. 9. 19:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De ez a kusst nem úgy kell értelmezni,mint ahogy azt használni szokták az emberek. Na jó, minek magyarázkodom, úgyse ér semmit.

Lenne még egy kérdésem,ez is apámmal kapcsolatos,meg anyámmal is.

2-3 hónapja úgy volt,hogy apámat elküldi anyám,mert nem foglalkozott velünk,csak mikor hazajött a munkából,befeküdt a tv elé és a kaját követelte. Mikor anyum egyszer befeküdt a kórházba én a suliból késő délután jöttem haza mert felvételi előkészítőn voltam,hulla fáradtan beestem a házba,letettem a táskát,bementem apához,megkérdeztem,hogy mikor jött haza. rávágta,h 11kor,aztán közölte,hogy nagyon éhes,majdnem éhen hal,csináljak neki kaját. Mondtam,hogy oké,csak várja meg még átöltözök meg pihenek egy kicsit és akkor csinálok magamnak is. Erre akkor is kiabált,hogy most azonnal kimegyek és főzök neki valamit délután fél6kor..Aztán 2-3 hónapja, anya mondta neki,hogy menjen el mert ez így nem fog menni,hogy velem se beszél,csak ha épp kiabálhatnéka van.Apa azt mondta,h nincs mit beszélnünk,mert őt nem érdekli,h mi volt a suliban meg mi van velem,mert engem se érdekel,h ő mit csinál a munkahelyén,na de hogy ez honnan vette..:S aztán anya adott neki egy 3. esélyt(ugyanis ez már a 3.volt) és azóta anya folyton vele van,beszélgetnek,ami nagy ritkaság,és azóta anya hanyagol engem egy kicsit,de apám velem szemben semmit nem változott. Na jó ez nem igazán kérdés volt,bocsi :( :) Amúgy még lenne mit sorolnom,kicsi korom óta van pár ilyen maradandó élmény. azt hiszem 4 éves lehettem vagy 5 amikor leejtettem egy bögrét és akkor apa ugyancsak fejen vágott úgy hogy orvoshoz kellett vinnie anyumnak.

Bocsi,hogy sokat írtam.

2010. júl. 9. 19:46
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Akik azt írogatják kinek mit "illik", "nem illik" mondani, azoknak üzenném: a gyerek azt fogja mondani amit otthon tanul, hall. Amíg az apja komolyan mondja, hogy "kitaposom a beledet", addig egy "kuss" igazán nem számít durvának...
2010. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Kedves válaszolók!

Most nem azért, de senki sem kérdezte, hogy ti hogy beszéltek otthon. Senki sem kíváncsi arra, hogy akkor sem beszéltek így otthon, ha ti vagytok a mintacsalád. Arra az egyszerű kérdésre várta a választ a kérdező, hogy normális-e az apja. Ha náluk ez a bevett humor, akkor ez, semmi közötök hozzá. Az apa meg nem normális, mert valószínűleg tisztában van vele, hogy ezt így szokták, elég idegbetegnek tűnik... Nem az volt a célom, hogy bárkit megbántsak, de nem a kérdésre válaszoltok már megint.

2010. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Útólsóval egyet értek. ahol a fizikai erőszak minden napos ott nem írnak akadémia szék foglalót.
2010. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Apád meg tízszer durvábbat mondott neked komolyan.
2010. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti,köszi! Igen, mindenkinél vannak játszási típusok,pl ahol az apa meg a gyerek játékból vereketnek és a gyerek megrúgja az apját,akkor az anyja menjen oda és vágja fejen a gyereket? Nálunk ez így szokott történni,mi így "játszunk"...Amúgy ez a +kitaposom a beled" engem nagyon megijesztett...Komolyan kezdek félni.
2010. júl. 9. 19:54
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Vigyázz rá, hogy mit mondasz apud előtt, ilyen emberrel nem lehet beszélni, nem tisztel senkit. Muszáj neked az okosabbnak, érettebbnek lenned. Ha anyukád eltűri apudat, akkor neked ki kell húznod ezt a pár évet még, amíg velük laksz, mást nem tehetsz, húzódj a háttérbe, jobbat nem tudok tanácsolni. Kitartás!!
2010. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Hogy tudtok ezzel a zsarnok, dirigálós, szemétládával együtt élni?

Hozzátok egy olyan nagybátyus kellene, aki néha-néha odacsapna apádnak. Mert akét fédtelen nőn élősködik.

Én a ti helyetekben megmondanám neki, hogy költözzön és rohadjon el a lakásból!!!

Mi az, hogy mit dirigál, szól be neked? Mi jogon parancsol? anyud meg miért papucskodik? Miért nem basszátok jó tökön úgy, hogy fetrengjen a földön?


Ilyenkor annyira sajnálom, hogy a nők nem születtek erősnek.

Én biztos nem tűrném, hogy egy ilyen kretén faszi beszóljon a dolgomba.


Én teljes szívemből utálnám. Küldjétek el, és anyukád se legyen papucs, álljon a lábára. Mi hasznotok van ebből az élősködőből?

2010. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Elhihetitek,ha nem egy 14 éves lány lennék,akit egy ütésével padlóra tudna küldeni,én lépnék és megmondanám neki,de félek tőle,anyám meg nem lép semmit..
2010. júl. 9. 20:27
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

Te nem mondhatod anyukádnak viccből,hogy kuss,de apád megüthet téged fiatal hölgy létedre?Hát szép!

Ha az én férjem így viselkedne én is nagyot ütnék a fejére,a bőröndjével!

2010. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!