Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a barátnőmnek...

Mit hazudjak a barátnőmnek hogy ne aludjon itt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A barátnőmmel bulizni megyünk de ő itt akar aludni nállunk. Én nem szeretném mert anyám reggel mindig kiabál és tök ciki minden. Még soha nem aludt itt ás anyumat sem halotta kiabálni , nekem ez nagyon kínos. mit tegyek? Mit hazudjak neki?
2010. júl. 9. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne hazudj neki, készítsd fel rá.Így reggel együtt tudtok rajta nevetni és nem kell szégyellned magad.Nem a Te hibád, hogy anyukád olyan amilyen.
2010. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne hazudj! Anyukád tudja már hogy nálad szeretne aludni a lány? Megengedte? Mert akkor lehet kicsit moderálja majd magát ha tudja hogy egy vendég is van a házban. A barátnődnek meg mondd meg hogy ne lepődjön meg hogy anyukád kiabálós, és ha őt ez zavarja akkor inkább ne aludjon nálad. De ha nem zavarja akkor tényleg hagyd hogy ott legyen nálatok.
2010. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
ez annyira kínos lehet, nekem az apám meg alkesz és inkább én se vittem fel senkit magunkhoz. Nem járattam le a családot sem senki előtt. Nekem erről nagyon kínos lett volna beszélnem barát ide vagy oda, vannak dolgok, amik még a barátokra sem tartoznak szerintem.
2010. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se hazudj.Igaza van annak aki azt írta,hogy a barátnő megérzi a hangodon,a mozdulatodon hogy hazudsz.

Mond el nyugodtan.Esetleg ha így túl cikisnek tartod,akkor finomíts rajta kicsit.Pl:-tudod hogy reggel mindenki nyűgös ébredés után,nálunk is anya sokáig szokott "ébredezni",és olyankor elég kiállhatatlan.Tehát inkább a buli után csak én aludnék nálunk ha nem baj.Olyan ciki lenne,hogy ha anya előtted lenne olyan.Pl ébredés után még sokmindenbe bele szokott kötni,vagy valami ilyesmi.Sztem ez egy fokkal kevésbé húzós mint úgy hogy kiabálni szokott.

2010. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sztem mond neki,hogy korán reggel indul a család valami közös programra és emiatt nem aludhat nálad..,mert korán kell kelni.Talán bejön:)
2010. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne hazudj neki, hanem annyit mondj, hogy sajnos ez nem megoldhato, mert anyukad viselkedese reggel nem eppen kedves es te nem szeretned, ha o ezt megtapasztalna. Ha ragaszkodik hozza, akkor mondd, hogy te ezt kinosnak elned meg es nem akarod, hogy a baratsagotok megromoljon.


Ne hazudj, mert ha kiderul, elveszitheted ot, mint barat es ha egyszer hazudsz, az tovabbi hazugsagokat valthat ki ezzel kapcsolatban.

2010. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
na meg anyádat is megtaníthatnád h tudjon már viselkedni, elvégre nagylány
2010. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mondd meg neki az igazságot! Mondd, hogy ez nekd nagyon kellemetlen és nem szeretnéd, hogy reggel nálatok legyen. Biztosan meg fogja érteni, elvégre a barátnőd!
2010. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám nem tudja magát kontrolálni a többi barátaim előtt már nagyon beégtem és nem akarom mégegyszer . köszönöm a válaszokat megfogom oldani.
2010. júl. 9. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!