Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a barátnőmnek...

Mit hazudjak a barátnőmnek hogy ne aludjon itt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A barátnőmmel bulizni megyünk de ő itt akar aludni nállunk. Én nem szeretném mert anyám reggel mindig kiabál és tök ciki minden. Még soha nem aludt itt ás anyumat sem halotta kiabálni , nekem ez nagyon kínos. mit tegyek? Mit hazudjak neki?
2010. júl. 9. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond el amit itt elmondtál. Nem szeretném mert anyám reggel kiabál tudod.
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg meséld el neki az igazságot. Annál jobb nincs.
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Mond meg neki, hogy holnap más dolgod van, így nem tudod "bevállalni" őt
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
nem kell hazudni, egyszerüen mond meg, hogy légyszi menj haza, nem szeretném, hogy itt töltsd az éjszakát.
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha ott marad a barátnőd, akkor nem fog majd kiabálni.

Amúgy meg mondd meg a barátnődnek, hogy ha akar aludjon ott, de ne lepődjön meg anyukád viselkedésén.

2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne hazudj neki! Vagy mond meg neki, hogy bocsi, de inkább ne, mert anyám ezt meg azt szokta csinálni, vagy beszéld meg vele, hogy te alszol ott nála! Szerintem! (:

15/L

2010. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 x Susy Omega x ***** válasza:
100%
ha tényleg barátnő, akkor megérti a helyzetet! :) és ha anyukád rossz szokásától eltekintve szeretnéd, hogy veled legyen, akkor inkább édesanyáddal beszélj először! sok szerencsét! :)
2010. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis megérzi, ha hazudsz, azért barátnő, hogy a mozdulataidból is megértsen. Mondd el neki az igazat, és ha akkor is menni akar, engedd. Nem neked kell szégyellni magad, hanem anyukádnak, ha nem tud civilizáltan viselkedni, főleg mások előtt.

Te SOHA nem vagy felelős a szüleid tetteiért, ezt jegyezd meg.

2010. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség a legjobb, kár, hogy kevés ember él vele. Könnyű mondani és nagyon nehéz sokszor megtenni.

Ha mindenképp úgy döntöttél, hogy nem osztod ezt meg vele, mert kínos, akkor mond azt, hogy rokonok vannak nálatok, nincs elég hely.

2010. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ne hazudj neki!mond meg h anyud reggel kiabálni szokott,és ha zavarja akkor nem fo ott aludni,de sztem nem lesz probléa belőle!egem nem zavarna! :)őt se fogja sztem!

de azért anyudnak is mond h ha lehet halkabban kiabáljon :)

2010. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!