Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hármas felállás! Apa/Anya,...

Hármas felállás! Apa/Anya, gyerek és egy új pár?

Figyelt kérdés

Nincs személyes tapasztalatom, csak érdekelnek a vélemények, hiszen annyi ilyesmit hallani a mai világban.


Hol a határ, ahol az új pár beleszólhat a gyereknevelésbe? Beleszolhat-e egyáltalán?


Van-e beleszólása a gyereknek?


Saját tapasztalatok is érdekelnek.


2010. júl. 9. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
én pillanatnyilag az új párt nem engedtem a gyereknek s közelébe se, mert egy aljadék aki apát félti a gyerektől is, ha meglátogatja őrjöng, ha segít nekem , pl vigyáz rá amíg orvoshoz megyek akkor is.. közelébe ne jöjjön egy ilyen a kicsimnek
2010. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
"új Párom"teljesen neveli a fiamat.Mindenbe van beleszólása.Mivel ö neveli,látja el a kicsit.A vér szerinti apuka meg 1 évbe 4x jön ha jön,pedig nincs eltiltva tőle a kicsi.amúgy 4 éves lesz a gyermek.
2010. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Nekem 9 éves a kislányom a másik pedig 5 előző házasságból vannak. Új férjemet imádják ő az APU. mert a biológiai apa nem jön és még csak fel sem hívja őket de tudja magáról, hogy nincs beleszólása mert nem ő neveli őket hanem a férjem. Mindent megtesz értük és ezt ők már most látják. Úgyhogy labdába sem rúghat.Apuka 40 éves és 20 éves a csaja. Biztosan megérte:-)
2010. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én az "új" pár vagyok,a férjemnek van egy 10 éves lánya.

Sajnos nem velünk él,így a nevelés nagyja az anyjára marad,mikor nálunk van szinte csak az a dolga,hogy játsszon,de ha valamiféle nevelési dologról van szó,akkor az természetesen a párom dolga,nem szólok bele.Néha morgok ugyan apróságok miatt,de nem próbálom nevelni más gyerekét,arra van az anyja meg az apja.

2010. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves első válaszoló?Akkor miért az új párral vagy ha ilyen?ha nem bízol meg benne?miért nem a gyerek apjával akire rábízod a kicsit?
2010. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!