Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nagymama az ilyen?

Milyen nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés
:))) Van egy ismerős nagymama 3 kisfiúra vigyáz most a nyáron. Nagyon irigylem mind a vejét mind a lányát. A kicsi most 2,5 éves és mamánál marad minden nap amíg ovis nem lesz. A középső fiú ovis, a nagy iskolás lesz. Mindketten a délutánokat míg a szülők haza érnek a munkából ott töltik a nagyi szárnyai alatt. Rengeteget segít a lányának azért költözött 150 km-rel arrébb panelba, ohgy segíthessen a gyereknek unokáinak. Ti nem szeretnétek ilyent? Nekem nem adatott.:(
2010. júl. 8. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Áldás az ilyen. Isten éltesse sokáig.
2010. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Minden tiszteletem, elismerésem a nagymamának! A barátnőm hasonló helyzetben van, de ő egy lányunokával büszkélkedhet. Kb. ugyanekkora távolságból költözött a fia házának alagsori lakásába, hogy a szülők nyugodtan dolgozhassanak, akár szünet van, akár megbetegszik a kislány. De 3 gyerek mégis csak több, mint 1.
2010. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
De jó is az ilyen lehetőség! Remélem nagyon megbecsülik és szeretik a nagyit a szülők (is)! IStenkém, ezek a nénik olyanok tudnak lenni -főleg lélekben- ha jönnek az unokák, mint egy 17 éves...
2010. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
De jó nekik! Én is szeretnék ilyen nagymamát. Nekem az is jó lenne, ha valaki pár hetenként eljönne, megnézné, dicsérné egy kicsit a fiúkat. Esetleg játszira mennének. Szóval mint nagyszülő szeretné őket, törődne velük. S hogy anyák napján nagymamát is köszönthetnének, az már vágyaim(ink) netovábbja. Isten áldja a nagymamákat!
2010. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerüen fantasztikus:)kár,hogy az én kicsimnek nincs ilyen nagyszerü nagyija:(

de ha valakinek megadatott,az becsülje meg:)

2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Az én gyerekeimre vagy az édesanyám,vagy az anyósom vigyázott.

Ehhez azért az is kellett,hogy megadjuk nekik a kellő tisztelet.

Ha nem egyezett valamiben a véleményünk,akkor sem mondtuk el mindenféle rosszindulatú stb. hárpiának,ami a mai fiatalasszonyok szokása.

2010. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Majd felhándigálja...
2010. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ilyen volt a nagymamám.:)

Mármint még most is él, csak felnőttünk.:):)

2010. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm.. ha az én nagyim is ilyen lenne *-) :)
2010. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ilyen a Nagyim! A legjobb nagyi.

Sokáig nem is értettem meg, hogy nem minden nagyi ilyen.

Bár most sem nagyon...

2010. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!