Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljam le? SÜRGŐS!

Hogyan reagáljam le? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
A tesóm elvitte a gépemet a LAN-partijukra, de belenézett az MSN naplófájlaimba... Mit mondjak neki? Mondjam el vagy maradjak csöndben? A tesóm 19 én 13 vagyok.
2010. júl. 8. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy belenézett? Mondd meg, hogy szégyellje magát. Ez nagyon nem illik.
2010. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az msn is olyan mint egy napló, csak párbeszédeket rögzít. Magánjellegű, így ha azt vesszük megsértette a magánéleti jogaidat,és főleg milyen az , hogyha egyszerre többen rötyögtek rajta? (ami valószínűsíthető)

Amúgy mi a fene, már LAN partit is tartanak a fiatalok manapság?:)

2010. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
mármint mit mondjál el? nem értem. vmit beszólt neked emiatt?
2010. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog az tény. Volt benne esetleg valami olyan amit nem kellett volna látnia?
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háát, 1 dolog volt, amit nem szerettem volna hogy bárki is lásson, de nem szólt be. Annak azért szeretnék szót adni, hogy ez nem esett jól...
2010. júl. 8. 20:07
 6/10 A kérdező kommentje:
mellesleg az MSN-t sem értem, hogy miért nem működik a titkosítás. (nem kérdez semmire)
2010. júl. 8. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:

mondd meg neki h soha tobbé nem adod oda géepd mert visszaélt vele.

ha rendesen bocsánatot kér és megígéri h nem lesz ilyen több akkor persze később kölcsönadhatod megint. De addigra kérd meg vmi hozzáértő ismerősöd h titkosítsa le

2010. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elég nagy szemétség, mindenképp mondd meg neki
2010. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell msn-re olat irni asmi később szégyelni kell.Ez a baj h msn élitek az életeket.Amúgy meg közöld vele h tényleg nem volt szép dolog,de a titkosíttás egy dolog,aki ért hozzá úgyis beletud nézni,ha akar.
2010. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az MSN a magán életed része. Én elbeszélgetnék vele a helyedben, vagy szólnák a szülőknek.
2010. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!