Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéredzkedjek el anyutól?

Hogyan kéredzkedjek el anyutól?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 14 éves lány vagyok. Ősszel 15 :)

Holnap egyik nagyon jó fiú barátom házibulit szervez. Meghívtak engem is, és nagyon szeretnék elmenni. Nem tudom hogyan kéredzkedjek el anyutól, félek hogy nem fog elengedni. Többször előfordult már hogy elengedett akár buliba, akár fesztiválra és nem történt semmi rossz velem. Szoktam neki segíteni itthon, ha megkér kitakarítom a szobájukat akármi. Ha ez számít valamit. Szerintetek hogyan győzhetném meg hogy semmi rosszat nem csinálunk? Nagyon nagyon szeretnék elmenni. Vagy egyáltalán túlzás hogy 14 évesen már házibulizni akarok? Szerintetek? Köszi aki ír!


2010. júl. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem túlzás, házibulizz nyugodtan.


- anyu, holnap lesz egy buli XY-nál, ott lesz mindenki, elmehetek?

2010. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy hova akarsz menni, meddig maradsz, mit fogtok csinálni, honnan ismerheti ezt a srácot, mi a szüleinek a telefonszáma, otthon lesznek-e a srác szülei, kik vannak még meghívva oda, stb. Ne könyörögj, hanem minél pontosabban tájékoztasd, hogy kevésbé aggódjon, ha netán elenged. Amúgymeg ilyesmiről talán hamarabb kéne szólni neki...
2010. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Házibuli belefér, jobb, mintha diszkóba meg egyéb helyekre járnál. Kérdezd meg! Ha máskor már elengedett, mi okod van attól félni, hogy most nem fog? Ha olyan a társaság, akiket ismer és rájuk mer bízni, akkor biztos el fog engeni. Csak vigyázzatok magatokra, és legyenek azért határok az ivásban!
2010. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tegnap szóltak nekem is a buliról.

amúgy a srácnak a szülei otthon lesznek, vagyis az anyja biztos :)

2010. júl. 8. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg tuti


De amikor elkéredzkedsz Te ne mondj semmi negatívot, meg hogy mikor mész haza, stb. Majd anyu megmondja, vagy kérdezi, hogy mikor jössz haza?

Csak kérd el magad. Ha akadékoskodik, na akkor jöhetnek az érvek: minden barinő ott lesz, szülő is otthon lesz, stb.

2010. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!