Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyképűség? Mit gondoltok?

Ez nagyképűség? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, a férjem 39.Van egy kamasz fiunk, 16 éves.A munkahelyemen, ha beszélgetünk, senki nem hiszi el a szitut, pedig igaz."persze, hülyülsz, stb."16 évesen szültem, utána nem sokkal meghalt, anyukám.Apámat soha nem láttam.A férjemnél a felállás ugyan az volt.Amit örököltünk, nem b@sztuk el, hanem otthont teremtettünk belőle.Most van egy 5 szobás, kertvárosi házunk, hitelünk nincsen, és -isten bocsássa meg- kocsit is tudtunk venni.Persze dolgozunk, a fiam sem csavargó, hanem becsületes srác.De úgy érzem, mintha ezt szégyelnem kellene, mert mindig megkapom, hogy kalitkában élünk.Pedig, nem igaz, nekünk sincsen a hó végén lezsírozva a pénz, csak annyi, hogy a szülők halála révén örököltünk.De a sárga csekk nekem is jön.Most hazudjak? Inkább örülök annak ami van. Szerintek?
2010. júl. 8. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Minden sors más, a tied ilyen.


Benne vannak az irigyek, rosszakarók, minden. Nekem meg éppen haldoklik az apukám. (Rákos.) Most akkor ne feküdjek le a párommal, ne vegyünk új autót, ne menjünk el nyaralni, ne csináljak semmit, mert akkor rossz ember leszek? Lehet. Aki így gondolja, annak viszont nem érdekel a véleménye túlzottan. Mennyit segítene apukámon, ha nem mennénk pl. nyaralni? Jobb lenne neki? Mennyit segítene a téged megítélőkön, ha neked is anyagi gondjaid lennének? Jobb lenne nekik? Szerintem ez a szokásos magyarisztáni "Dögöljön meg a szomszéd tehene is!" -hozzáállás, én bizony nem törődnék vele a helyedben. :|

2010. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem is ezzel van a gond,-sajnálom apukádat, ez így sablonosnak hangzik, de én tudom, hogy mi az, rákos beteget ápolni-de az értékítéletekkel nem értek egyet.Neked pedig kitartást kívánok.
2010. júl. 8. 16:36
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenki örököl előbb vagy utóbb legfeljebb már élvezni nem tudja.

16 évesen elárvulni azért nem túl irigylésre méltó.

2010. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

csak irigyek!

mert nekik nincs me az ami Nektek!nem kell velük foglalkozi!mindenki azt hisz amit akar!amúgy mondjuk szerintem ez nem olyan hihetetlen de mind1!

hazudni meg eszedbe ne jusson,az miatt h nem hiszik el,ne szégyenkezz!semmi okod rá!

inkább örülj annak,hogy normális családod van és renedes életkörülményeid! :)

2010. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de jó, egy újabb kérdés, ahol 54-szer leírják, hogy a csúnya-gonosz-magyarok mennyire írigyek - így hosszú í-vel, a kérdezőnek megnő egy kicsit az egója, aztán hujjé. Leírtad, hogy amitek van, örököltétek, gondolom ezért mondják, hogy kalitkában éltek. Ne foglalkozz velük, én nem bírom a más magánéletében vájkálást, de az ilyen egónövelő, önmegerősítő kérdéseket sem. Írigy emberek mindig lesznek, kérkedők is, nem értem, ez miért olyan különleges. Barátkozz azzal, aki szimpatikus, a többit meg sza.rd le.


Egy rövid i-s irigymagyar :D

2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindent vivő irigykártya 5000 Ft-ért eladó. Érdeklődni priviben. Lol...
2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kívételnek,de a magyar nép ilyen sajnos:

Irigy rosszindulatú,széthúzó,vajon mért tart itt az ország ahol?

2010. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!