Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, hogy segítse...

Mit mondjak neki, hogy segítsek? SOS

Figyelt kérdés
Anyukám 2 héttel ezelőtt volt szövettanon, ma telefonáltak az eredmény miatt. Fals eredmény jött ki ezért megkel ismételni . Teljesen magába zuhant nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Eddig úgy tudtuk, hogy csak jóindulatú, de már végképp elkeseredtünk mind a ketten. Nem tudom mi lesz vele / velünk ha kiderül mégis , hogy rákos.Én próbálom tartani benne a lelket, de engem is nagyon megrázott. Hogy segíthetnék neki? Mit lehet ilyen helyzetben mondani? Teljesen elkeseredet és tanácstalan vagyok.
2010. júl. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Mi az h fals eredmény??
2010. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem tudják megállapítani róla, hogy mi is lehet .
2010. júl. 8. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Nézd, ilyenkor a legfontosabba pozitív gondolkodás, lehet egyszerűen elrontották a vizsgálatot.

Tudod most mit csináltok? Gyakorlatilag előre eltemeted anyukádat és ő is magát!! Igen, a rák rossz dolog, de létezik gyógymód, sokan felépültek már belőle, nem kell a legrosszabbra gondolni! Ha meg is történt már a baj, akkor azon már szomorkodással sem lehet változtatni, azt kell gondolni, hogy nincsen baj, nem lesz semmi, minden rendbe fog jönni, meg fognak oldódni a problémák! A pozitív gondolatok tényleg sokat számítanak! Sok erőt, kitartást nektek!

2010. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak is volt ilyen pár évvel ezelőtt. Csak simám rossz lett a felvétel. Nem volt semmi baja. Nem szabad így gondolkodni egyből. De azt megértem hogy idegesek vagytok.
2010. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem apukámról derült ki 4 éve, hogy daganata van. Egy világ omlott össze bennem. Vigasztalni kell, hogy rendben lesz minden, megoldódik minden, te mellette állsz, nem lesz baj.

Apu is meggyógyult, most már teljesen ok. Túl vagyunk rajta, ti is túl lesztek, és hál Istennek még nem biztos, hogy nagy a baj. Tiszta szívemből kívánom, hogy ne legyen semmi baj és az eredmény jó legyen.

2010. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyum volt tüdőszűrésen,és felhívták hogy vissza kellene mennie mert valami nem stimmel,na hát végig idegeskedtük azt az időt míg vártunk,és kiderült hogy rossz volt a gép...(Y)

Ne gondolj a leges legrosszabra:)

2010. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menjetek be gyorsan egy magán laboratóriumba vagy magánklinikára.

Drágább, de az eredmény 1 nap.

2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!