Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem menekül itthonról....

A férjem menekül itthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két gyerekünk egy 2 éves és egy 5 éves. Mindig nekem kell velük lenni és nincs 1 szabad órám. Ha megkérem, hogy vigyázzon helyettem a gyerekekre akkor ő pont "nem ér rá". Néha ha megkérem valamire akkor nagy nehezen segít de a gyerekekre nem akar vigyázni. Most is hogy foci volt ő inkább lement a kocsmába meccset nézni...ha meg épp nincs meccs akkor elmegy valamelyik haverjához, vagy megy gyúrni. Már ki vagyok tőle...mert mindig mindent nekem kell csinálni, ő meg alig csinál valamit egész nap. Hazajön a munkából, eszik és leül tv-t nézni. Bezzeg ha én ezt csinálnám akkor meg lenne halva. Az a baj, hogy ő ezt az egészet nem veszi észre. Amikor eljutunk odáig, hogy megbeszélhetnénk a dolgokat az a válasz, hogy "na léptem". És ez engem már idegesít :S. Mit tegyek? Ő 29 én 28.
2010. júl. 8. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi különmentünk emiatt. mindig haverok, szórakozás, én meg penészedjek meg. pár napig kórházba voltam, hallgattam hetekig, h szívességet tett, mert a gyerekkel otthon volt, és h ő ezt nem bírja. vannak ilyen p.cs pasik, akik a saját gyerekük elől futnak. szerintem is jelentsd ki h elmentél, úgyse tehet semmit, visszarángat és megkötöz? és vagy megtanulja, h mi a dolga, vagy lelép, de akkor meg előbb-utóbb úgyis az lett volna.
2010. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!