Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem menekül itthonról....

A férjem menekül itthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két gyerekünk egy 2 éves és egy 5 éves. Mindig nekem kell velük lenni és nincs 1 szabad órám. Ha megkérem, hogy vigyázzon helyettem a gyerekekre akkor ő pont "nem ér rá". Néha ha megkérem valamire akkor nagy nehezen segít de a gyerekekre nem akar vigyázni. Most is hogy foci volt ő inkább lement a kocsmába meccset nézni...ha meg épp nincs meccs akkor elmegy valamelyik haverjához, vagy megy gyúrni. Már ki vagyok tőle...mert mindig mindent nekem kell csinálni, ő meg alig csinál valamit egész nap. Hazajön a munkából, eszik és leül tv-t nézni. Bezzeg ha én ezt csinálnám akkor meg lenne halva. Az a baj, hogy ő ezt az egészet nem veszi észre. Amikor eljutunk odáig, hogy megbeszélhetnénk a dolgokat az a válasz, hogy "na léptem". És ez engem már idegesít :S. Mit tegyek? Ő 29 én 28.
2010. júl. 8. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
ne csinálj semmit csak a gyerekeket lásd el de neki ne főzz meg aztán menj el sétálni a gyerkőcökkel.fagyizni meg pizzázni. én ezt csinálnám
2010. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

sztem is. Egy kicsit leckéztesd meg, majdcsak észbe kap.

Ne tegyél meg neki mindent, ne rakj mindent a feneke alá...Am sztem egyszer-kétszer, h biztosan vágja a szitut, ha este szeretkezésre kerülne a sor, mond meg neki, h nagyon kimerültél a háztartásban, gyerekeben stb... mert nem segít neked senki. Majcsak észbe kap

2010. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem butaság, mert a végén el fogtok hidegülni egymástól. ne úgy beszélgess vele, hogy szidod, ne emeled fel a hangod. esetleg egy kis érzelmi zsarolás, ha sírsz egy kicsit amikor látja. ;) gondolom nem lesz nehéz ilyen pasi mellett :S a lényeg, hogy ne csinálj butaságot, és igenis foglalkozz a problémával. mondd el neki, mit érzel, és figyelmeztesd arra, hogyha ez így megy tovább elveszít téged és a gyerekeket is.
2010. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne vonj meg tőle semmit a szexet meg pláne ne, mert a férfi egyszerű lélek!Ezzel egyenes úton küldenéd egy másik hölgy ágyába!Mond meg neki ,ha akarja hallani ha nem!2gyerek van, nem lehet szórakozni!Viszont szerintem is lehetsz te is kicsit lazább!te ismered, játszd ki az agyát!
2010. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11:40-es vagyok!Azt mondod menekül!Iktasd ki a dolgot ami miatt menekül!
2010. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, hogy mi elől menekül el a férjed. Mennyire akarta a gyerekeket ő is? Mennyire rágta korábban a füled, hogy legyenek gyerekeitek, vagy inkább te erőltetted ezt egy kicsit? Mennyire működött köztetek korábban a kommunikáció, mennyire tudtátok megbeszélni a dolgokat?
2010. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Legközelebb amikor mondja,hogy "na én léptem",akkor te mondd neki,h várjon egy kicsit.Öltöztesd fel a gyerekeket,és mondd meg neki,hogy Ők is veled mennek,mert én nem érek rá.Aztán meg csinálj olyanokat,hogy amikor hazaért,Te már szépen kiöltözve kisminkelve várd,és mond neki,hogy most te mész el.Ne kérdezd meg ráér e vigyázni a gyerekekre.Ő megkérdezi tőled?Természetesen számára kaja ne legyen,tiszta ruha ne legyen...stb..Leckéztesd már meg kicsit.Ha nem megy akkor meg válj el tőle.
2010. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, hogy mi elől menekül. Szerintem nem akar vigyázni a gyerekekre, fél valamitől. Régebben sokkal jobban kijöttünk egymással...ő is ugyanannyira szeretett volna gyereket mint én, együtt döntöttük el. Nem tudom most mi baja lett.
2010. júl. 8. 12:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok megbeszélni?
2010. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Ellinkült a férjed. Kihasznál téged.

Ez egy ősi trükk...ha egy pasi nagyon akar gyereket, azt azért teszi, mert akkor te 100%-ban függeni fogsz tőle. Egy pasi simán lepasszolhatja a gyerekeit (ő maga csak egy donor)és tudja hogy te nem hagynád , nem hanyagolnád el a gyerekeidet. Ezt játssza ő ki.


Csináld azt amit páran ajánlottak:

ne főzz, ne moss rá, hanyagold el egy kicsit a kényelmét... amikor hazajön te mondd meg neki hogy most lépünk, majd jövünk...ja és addig mosd ki a szennyest és egyél valamit.

Ki nem szarja le a fejét. Ő is ugyanezt csinálja.


A másik meg az, ha hazajön te kisinkelve...stb menj el, és mondd meg neki, hogy most ellépek, mert dolgom van, a gyerekekre vigyázz....

Szerintem ez tuti!

2010. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!