Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elvárás hogy szüljön...

Miért elvárás hogy szüljön egy nő?!

Figyelt kérdés
2 éve meghalt a babánk... Megbeszéltük a férjemmel hogy nem lehet és nem is akarjuk őket pótolni. Már lassan nem merek kimenni a házból, mert mindenki azzal cseszeget hogy mikor jön már a gyerek?

2019. máj. 29. 16:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Aki ezzel csesztet az egy érzéketlen és a szemébe is mondanám, hogy hogy van képe ilyen kérdezni tőled, mikor meghalt a gyereked és gusztustalan és szégyellje magát!!!
2019. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

A praktikus válasz erre, hogy miért, mégis ki szüljön?


A te helyzeted viszont más, te nem egy divatszingli vagy. Nagyon szomorú tragédia ez, nem is tudom elképzelni. Igazi tuskó, aki ezzel csesztet, már feltéve, hogy tudja a valódi okot.

2019. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Mondd nekik, hogy ha csinálnak maguknak gyereket, akkor lesz gyerek. Ha nem akarnak csinálni, tőled se várják el.

De az biztos, hogy megmondanám nekik, hogy mekkora tuskó parasztok és hagyjanak békén ezzel.

2019. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Döbbenten sokan exkolléga, barátnők, szomszédok... Tök váratlan helyzetekben... Pl állok a pénztárnál aztán a semmiből hogy na mikor jön már a gyerek?! Csak olyanok kérdezik akik tudják... És full komolyan nem értik hogy miért nem akarok többet szülni... Baromira kitudok akadni... Na meg a na már túl tettétek magatokat a babán?! Amúgy is mi az hogy baba neve is volt... A saját anyám is közölte hogy jajj ne mondjak fel menjek el gyesre... Csak nem értem hogy ennyire taplók az emberek vagy ennyire hülyék.... Ha lenne rá pénzem tuti elköltöznék... De sajnos mostanában az ki van zárva :(
2019. máj. 29. 16:41
 5/30 anonim ***** válasza:
11%
Én még sosem tapasztaltam, hogy, ez elvárás lenne. Miért nem mondod meg nekik, hogy te ezt nem tervezed?
2019. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez a szarság össznépileg megy. Az emberek meg vannak olyan pofátlanok, arrogánsak hogy bele mernek ugatni más intim dolgaiba. El kell küldeni őket a pi.csába, vagy valami jó pofátlan dologgal visszakérdezni , hátha a nem létező agyukhoz kapnak.
2019. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
NE foglalkozz a sok idiótával.
2019. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Minden egyes alkalommal elmondom...erre általában az a válasz hogy jajj másnak is meghalt a gyereke még is szült... Legszívesebben felpofoznám őket...
2019. máj. 29. 17:08
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne állj szóba ezekkel az emberekkel. Ha megkérdezik, miért, mondd, hogy azért, mert tolakodóan viselkedtek veled.
2019. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jobb lenne ha nem lenne az ... főleg magyarországon akinek meg alig van pénze annak meg hatványozottan nem kéne ez csak általánosan értem ...
2019. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!