Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is bemegy a párjával az...

Más is bemegy a párjával az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Legyen szó vérvételről,bőrgyógyászról,vagy akár patikáról,menni kell vele,25 éves férfi.Háziorvoshoz az anyja "viszi",de szinte szó szerint,mert magától el se menne,sosem hazudik,kivéve ezt,ha nem menne vele valaki,akkor képes azt mondani,hogy volt,semmi baja...

Holnap bőrgyógyász,már 2 hónapja halogatja,és tiltakozik,hogy menjek,szerinte ciki...(igazából meg irtózik a gondolattól,hogy le kell szedetni a fején megvágott szemölcsöt,ha nem megyek vele,nyakam merem rátenni,hogy ugy jön haza,hogy azt mondta a doki,hogy nem kell vele semmit csinálni).Hozzáteszem,mikor áram rázta meg picit,és megfigyelésen tartották benn,akkor nem érdekelte,hogy ciki kinyigni a nővérkétől,hogy 2 óra látogatási idő helyett én vele lehessek reggel 8tól este 8ig...

Más párja is ilyen?


2010. júl. 7. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Oh, ez jobb mint én:D

Én is utálom az orvosokat. Már rosszúl vagyok ha meglátom őket mert 7 éve minden évbe legalább 3-4szer bekerülök kórházba. :( Ficam, zúzódás, törés, ájulás, pánikroham, kötelező vizsgálatok... aztán mikor terhes voltam akkor kéthetente ugye :'( Párom mindig elkísér véletlenűl se

lógjak meg és tiszteséggel magával vonszol mint egy gyereket. Én is velemegyek még fogorvoshoz is. Mondjuk én a fogdokit 1-2hétig húzom de ha kidob az ajtón akkor csak elindulok megnézetni.:D

Nem lehet, hogy gyerekkorában ő is sokat volt orvosnál s már "elege van"?

2010. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

a te párod még szerencsés, hogy csak orvoshoz kell elkísérni. Engem pl. mindenhova! Mindig kell valaki aki jön velem mert pánikolok, rettegek az emberektöl! Ha egyedül lennék és hozzámszólna valaki, nemhogy nem tudok megszólalni, hanem egyenesen rosszul leszek, kiver a víz és elájulok ha nem menekülök el onnan. Csak sajnos ha fontos dolgot kell intézni, nem szökhetek meg csak úgy, ezért mindig kell valaki aki biztonságot nyújt. Most azért is rossz mert gyereket várok és ciki nem ciki mindenhova jön velem valaki.

Szerintem fogadd el így ha csak az orvoshoz kell kísérni. Gondolom nem minden héten kell mennie...:)

22/L

2010. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
utolsó...ezt én is írhattam volna... :D :(
2010. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!