Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is bemegy a párjával az...

Más is bemegy a párjával az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Legyen szó vérvételről,bőrgyógyászról,vagy akár patikáról,menni kell vele,25 éves férfi.Háziorvoshoz az anyja "viszi",de szinte szó szerint,mert magától el se menne,sosem hazudik,kivéve ezt,ha nem menne vele valaki,akkor képes azt mondani,hogy volt,semmi baja...

Holnap bőrgyógyász,már 2 hónapja halogatja,és tiltakozik,hogy menjek,szerinte ciki...(igazából meg irtózik a gondolattól,hogy le kell szedetni a fején megvágott szemölcsöt,ha nem megyek vele,nyakam merem rátenni,hogy ugy jön haza,hogy azt mondta a doki,hogy nem kell vele semmit csinálni).Hozzáteszem,mikor áram rázta meg picit,és megfigyelésen tartották benn,akkor nem érdekelte,hogy ciki kinyigni a nővérkétől,hogy 2 óra látogatási idő helyett én vele lehessek reggel 8tól este 8ig...

Más párja is ilyen?


2010. júl. 7. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
most már utolsó előtti voltam, bocs...
2010. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

16:35 vagyok.

Eleinte tényleg énis azért nemakartam elmenni, mert orvos. Nem akartam, hogy betegnek higyenek, emrt úgyéreztem nem vagyok az. De az voltam...Vagyis nem beteg, de nem tudtam normális életet élni.

A találkozás elmaradt sokszor orvosi szempontból, de összeismerkedtem anuyjával , mikor bemutatott neki meg többször is találkzotunk azútán.

Aztán újra elkezdték, hogy menjek el egy beszélgetésre és rájöttem, hogy "hahó! én ezt a nőt már ismerem, ő nem orvos, ő csak segíteni akar, akár egy barát. ő a szerelmem anyja."

SZóval talán öszeismerkedtethetnétek elöszőr az orvossal.

De ez már kicsit beteges. Egy felnőtt férif nem ilyen.

2010. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
én elfogadom,csak rossz,hogy ilyenkor én is vegyek ki szabit elkisérni őt,meg képes eltitkolni ha fáj bármije,nehogy orvos is lássa (nem egyszerű megfázással van orvoshoz vive sose,amit lehet itthon kikezelünk gyógynövénnyel,vény nélkül kaphatóval)
2010. júl. 7. 16:43
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem fehér köpeny fóbiás. A legvagányabbnak látszó férfiak félnek a pici kis lándzsától, amivel csak az ujjbegyüket akarnám megszúrni. Van, aki beájul, ha meglát köpenyben. Szóval szerintem ennyi a gond :):) Nem komoly probléma ez :)
2010. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"De ez már kicsit beteges. Egy felnőtt férif nem ilyen"


tudom...kisöcsém van,sokszor viszem őt orvoshoz,ő kevésbé hisztizik,ha utána játékboltozunk,akkor még sirni se sir...:D

2010. júl. 7. 16:45
 16/23 A kérdező kommentje:
végülis ténylegesen nem komoly probléma,mert 2en is vagyunk,akik ha baja van,akkor ha akarja ha nem,elvisszük dokihoz,csak kiváncsi voltam,más is ilyen-e
2010. júl. 7. 16:47
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ez olyan hú de gáz lenne... 25 éves vagyok, és velem is majdnem mindenhova (ha orvosokról van szó) kísér valaki... különben inkább az út szélén döglenék meg, annyira utálom a dokikat. és én a férjemet is elkísérem, legyen szó vérvételről vagy bármi másról...
2010. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

"csak rossz,hogy ilyenkor én is vegyek ki szabit elkisérni"


Ötéves gyereket igen.

2010. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Az en ferjem egyedul megy mindenhova, en is, mert nem is lenne ideje elkiserni.


A leirtak alapjan nem onallotlan vagy lusta a parod, csak megszokta gyermekkoraban, hogy az edesanyja ugye mindig elkiserte, es ezen nem valtoztatott meg. Egyebkent vannak olyan emberek, akik irtoznak az orvosoktol, rendeloktol, korhaztol. Ez pedig csak akkor mulik el, ha tobbszor kell menni. En a nogyogyasszal voltam igy. Sosem mentem el meg kiserettel sem, mindig kerestem kifogast. Aztan amikor terhes lettem, muszaj voltam elmenni, megszoktam. O is majd akkor szokja meg, ha mennie kell egyedul. Akkor fogja a felelmet legyozni.

2010. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
tegnap megvolt a bőrgyógyász...kinyigta,hogy egyedül mehessen be...kijött,csodálkoztam,hogy 3 perc alatt letudta,nézem a papirt,szemölcs sehol emlitve...meglátott pár injekcios tűt,meg eltávolitásra alkalmas eszközt,és "elfelejtette" mondani,hogy az is van...muzáj volt visszamenni vele...egy krémen kivül semmit nem csináltak vele...eszméletlen:D
2010. júl. 9. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!