Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon zavar...

Mit csináljak ha nagyon zavar amit a szüleim csinálnak? Ök azt hiszik nem hallom amikor beszélgetnek vagy szexelnek.

Figyelt kérdés

A szobájuk mellett van az én szobám ha bevan zárva az ajtó akkor is tisztán hallani mindent hogy mit beszélnek. Ha szexelnek arra mindig felébredek reggel korán mert az ágy zörög meg nyögnek azt nem olyan hangosan de akkor is hallom és nagyon zavar néha már a sírni lenne kedvem olyankor. Meg amikor telon beszelgetnek akkor is csak a szex a temajuk komolyan mar kivagyok ettol.

Meg azt nem értem hogy nem gondoljak hogy hallom? Ha en beszelgetek kicsit hangosabban a tesommal vagy nevetunk mindjart rank szolnak hogy halkabban mar.

Meg egyszer meg regebben nappal csinaltak akkor eleg hangosak is voltaak nekem meg tanulnom kellett es nem tudtam

Mit csinaljak?

16L


2019. máj. 26. 19:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg, ha rátok szólnak, hogy hangosak vagytok csak mondd, hogy Ti is. Ebből kapcsolni fognak.
2019. máj. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
15 mekkora egy utolsó perverz szarnak kell lenni ahhoz, hogy ezt a következtetést vond le a kommentemböl?!
2019. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolj be elég hangosan zenét ilyenkor.Olyan hangosan, hogy ne halld őket.Ha átszólnak, hogy halkabban, akkor mondd rá azt, hogy muszály elnyomnod zajokat, mert kellemetlen számodra.Talán kapcsolnak.

Ha nem, akkor hallgass fülhallgatóval zenét.

Vagy nincs másik szoba, nappali?Költözz oda át, ha kérdik miért, mondd hogy nagyon zajos volt a szobád.

2019. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 Nincs másik szoba
2019. máj. 27. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!