Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon zavar...

Mit csináljak ha nagyon zavar amit a szüleim csinálnak? Ök azt hiszik nem hallom amikor beszélgetnek vagy szexelnek.

Figyelt kérdés

A szobájuk mellett van az én szobám ha bevan zárva az ajtó akkor is tisztán hallani mindent hogy mit beszélnek. Ha szexelnek arra mindig felébredek reggel korán mert az ágy zörög meg nyögnek azt nem olyan hangosan de akkor is hallom és nagyon zavar néha már a sírni lenne kedvem olyankor. Meg amikor telon beszelgetnek akkor is csak a szex a temajuk komolyan mar kivagyok ettol.

Meg azt nem értem hogy nem gondoljak hogy hallom? Ha en beszelgetek kicsit hangosabban a tesommal vagy nevetunk mindjart rank szolnak hogy halkabban mar.

Meg egyszer meg regebben nappal csinaltak akkor eleg hangosak is voltaak nekem meg tanulnom kellett es nem tudtam

Mit csinaljak?

16L


2019. máj. 26. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Örülj neki, mert kiegyensúlyozott a szexualis életük akkor veled se kekeckednek! :-)
2019. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szólj nekik, hogy hallod és zavar. Lehet tényleg azt hiszik, hogy nem hallatszik át, vagy épp alszol.
2019. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Próbáld meg velük megbeszélni, illetve próbálj meg nem kiborulni rajta, hogy élnek. Nem vagy már olyan kicsi :)
2019. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Reggelinél kérdezd meg mutert, apu mindig ilyen hamar elmegy?
2019. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De én ilyenrol nem tudok veluk beszelni ök sem beszeltek velem ilyenekrol meg a vedekezesrol sem..

Meg az ajto legtobbszor nyitva van es reggel mikor becsapjak neha mar arra felebredek utana vissza alszom par perc mulva megint felvagyok mert ök szexelnek..Legalabb zarnak be halkan

2019. máj. 26. 20:10
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Füldugó
2019. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Kezd el verni a falat, hogy: HALKABBAN MÁÁÁÁÁÁR! KÖSZÖNÖM!!!!
2019. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálattal olvasom a sok kiskorú "jópofa" nagyon menő vagyok, és laza hozzászólásokat. Csakhogy befolyásolhatja húgy agyukák a kérdező későbbi szexualis életét. Ezután is ennyire vicces? Gondoljatok már bele.. nem mindenkit erdekel más dugása főleg nem a szüleié. Tudom hogy gáz de próbáld meg anyudnak pedzeni hogy ez neked kellemetlen.
2019. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Neked is van szád,tudsz szólni hogy:"halakabban már!"
2019. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Najah 9es mert csak ugy atszólsz hogy halkabban mi? Egyre nevetségesebb valászok jonnek. Sajnos sok ember állat módjára szexel. Nem erdekli kozben ki hallhatja mert átadja magát az elvezetnek de amúgy ez inteligencia kérdése is.
2019. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!