Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy békén hagyjon?

Mit tehetnék, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egy nevelőszülőknél nőttünk föl, csak ő idősebb pár évvel, és korábban elmehetett. Én egy éve tudtam eljönni, most vagyok 19 éves. Két hetet voltam pszichiátrián, 4 napja engedtek ki. Nem vagyok bolond, öngyilkos akartam lenni, és begyógyszereztem magam. Van ez a fiú, aki nem száll le rólam és nem hagy békén. Miután eljöttem a nevelőszülőktől, egy albérletbe laktunk (dolgozom, tehát én is beszálltam a költségekbe), és mindig le kellett feküdnöm vele, vagy bántott és fenyegetett, hogy kórházba juttat. Pár hónapig voltam ott, míg már nem bírtam és eljöttem egy másik albérletbe. Azután se hagyott békén, folyton hívogat, odajön a ház elé és dörömböl az ajtón, míg be nem engedem. Azt mondta ha hívom a rendőrséget, úgyse csinálnak semmit, mert mire kijönnek, ő elmegy. Múltkor annyira durva volt, hogy meg is látszódtak a foltok a karomon. Nem mertem rendőrségre menni, mert féltem úgyse hinnének nekem, csak kinevetnének. Ugyanis nagyon csúnya vagyok. Alacsony vagyok, nagyon vékony, se mellem, se fenekem. Ha elmennék a rendőrségre ezzel, hogy megerőszakoltak, félek nem hinnének nekem és magukba azt gondolnák, csak kitaláltam, mert senki nem akarna megerőszakolni egy ilyen lányt. Ez a fiú is mindig azt mondja, hogy ő bárkit megkaphatna, szóval örüljek neki, hogy őt érdeklem. És egyébként szokott is lenni más lányokkal, tudom. Ezután próbáltam öngyilkos lenni, csak mikor kezdett hányingerem lenni, megijedtem és fölhívtam a volt nevelő szüleimet és ők hívták a mentőt. Pszichiátriára kerültem, szörnyű volt bent, csak annyi volt a jó, hogy arra a két hétre megszabadultam ettől a fiútól. Azóta kell járnom pszichológushoz minden héten, de neki se meséltem még erről a fiúról, félek ő is csak azt hinné kitalálom. Miután kijöttem, azóta folytatódik minden, folyton hívogat és találkozni akar. Mit tehetnék, hogy békén hagyjon?
2019. máj. 17. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal költözz el egy olyan helyre, amit nem ismer (6 megyével arrébb). Telefonszám csere, közösségi oldalakon letiltás, rendőrség (minden esetet komolyan kell venniük, és ha a nőgyógyász megállapítja az erőszakot eljárás indul).
2019. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel

Minél hamarabb cselekedj!

2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz te, hogy így nem tudsz elszabadulni onnét?
2019. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Osztom az #1es véleményét. Ne félj attól, hogy nem fognak neked hinni! Hinni fognak, és elő fogják venni az illetőt. Amit viszont véss az eszedbe: Soha semmi nem ér annyit, hogy eldobd miatta az életed, főleg nem egy ilyen sz@rházi miatt!
2019. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél már ilyen kishitü!, hogy téged nem kivánhat meg valaki. Nekem is az alacsony, vékony, kiscicis, kisfenekü lányok tetszenek! Biztosan nagyon kivánatos kistündér vagy!!!! Tényleg az a megoldás ha eltünsz a közeléböl, hogy ne találjon meg. (Nevelöszüleidnek se add meg az elérhetöségedet, ugy tartsd velük a kapcsolatot, hogy mindig te keresed öket. Biztosan megértik ha elmondod nekik is ezt a dolgot.)
2019. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, itt van a munkám. Egy olyan kávézóban vagyok felszolgáló, ahol macskák vannak. Szeretem ezt a helyet, ha rossz a kedvem, a macskák felvidítanak. Ezért sajnálnám itt hagyni. Na meg soha nem jártam még másik városban, félek ismeretlen helyen egyedül. De már én is gondolkodtam rajta.
2019. máj. 17. 19:56
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Munkát máshol is találsz, cicát örökbefogadni pedig mindenhol lehet.
2019. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Hívd fel a NANE-t, ők szakértők ebben.


[link]


Segélyvonal bántalmazott nőknek

06-80-505-101

hétfő, kedd, csütörtök, péntek

18-22ig

ingyenesen hívható mobilról is

Hívja a vonalat, ha:


bizonytalan, hogy bántalmazó-e a partnere

szeretné átbeszélni a helyzetét és a lehetőségeit

többet szeretne tudni a bántalmazás természetrajzáról

érdekli, hogy hogyan támogathatná érintett ismerősét, kollegáját, rokonát, tanítványát.

Segélyvonalunkon anonimitást biztosítunk a hívóknak. A hívásokat a NANE Egyesület kiképzett önkéntesei fogadják.

2019. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hinné, hogy kitaláltad. Ha bemész a rendőrségre és az orvos megállapítja, hogy erőszakos közösülés történt és mellé a foltokat a karodon is erőszakoskodásnak minősíti akkor a rendőrök szó nélkül mennek érte. Nincs olyan, hogy amelyik nő rosszabbul néz ki azt lehet bántani.
2019. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem merek elmenni nőgyógyászhoz, még soha nem voltam. Biztos azt gondolná közben, hogy milyen csúnya vagyok ott lent is, és hogy a sérüléseket csak magamnak csináltam..
2019. máj. 17. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!