Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?...

Hogyan szerezzem vissza? Szeretem!

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve voltunk együtt, és most szakított velem! Én néhányszor otthagytam, mert nem voltam biztos az érzéseimben, de ő végig kitartóan próbált visszaszerezni, nagyon szerelmes volt belém, gyerekeket akart, házasságot; velem képzelte az életét. A legjobb páros voltunk, mindenki, aki ismer minket azt mondta, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve. Abszolút egy hullámhosszon mozgunk, a gondolkodásunk, a humorunk, az érdeklődésünk, minden egyforma. A világ leghűségesebb embere, ezt bárki, aki ismeri alátámasztja.

Az utolsó szakításunk után, ami néhány hónapja volt, még mindig próbált visszaszerezni, az utolsó pillanatig. Nem akartam újra összejönni vele, féltem, hogyha megint meginog bennem valami, akkor újra összetöröm szegény lelkét. Aztán átgondoltam a dolgokat, míg végül arra jutottam, hogy nekem ő kell, csakis ő! És nem akarom soha de soha elhagyni többé. Rájöttem, hogy hihetetlen szerencsés vagyok, hogy valaki ennyire nagyon szeret, és rájöttem végre, hogy én is csakis Őt szeretem.

Így újra összejöttünk.

És most eltelt egy kis idő, és.... Ő hagyott el!!!! Azt mondta, hogy rájött, hogy ez tényleg nem működik (amiülye fejjel én mondtam neki régebben), hogy úgy érzi, nagyon szeret, de már nem szerelmes, és ami a legborzasztóbb, úgy érzi, hogy mindezek által leborult a fal, amit maga köré állított, és mostmár más csajok is elkezdték felkelteni az érdeklődését. 3 csajjal sms-ezget épp... Eddig senki ás nem érdekelte, a nők is érezték a távolság tartást, így nem is közeledtek, mint ahogyan ő sem, és most ez megváltozott.

Nagyon szeret még mindig, lelkitársak vagyunk a szó legszorosabb értelmében, ezt mind a ketten kimondtuk, de mégis, már nem látj értelmét annak, hogy együtt legyünk... :(

Csakis én rontottam el, azzal, hogy folyton otthagytam, ezt tudom jól, mint ahogy azt is, hogy bizony most visszanyal a fagyi, és megérdemlem, amit most kapok...

De mégis.... Vajon hogyan szerezhetném vissza??


2010. júl. 7. 01:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy nekem szinte csak fiú barátaim vannak és mindig beavatnak ezekbe a dolgokba, meg hát ugye az exemmel is tapasztaltam, így nem hiszem, hogy hülyeséget mondanék :) habár minden ember más és más. én csak abból tudok kiindulni amit eddig átéltem/láttam/hallottam :D
2010. júl. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!