Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?...

Hogyan szerezzem vissza? Szeretem!

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve voltunk együtt, és most szakított velem! Én néhányszor otthagytam, mert nem voltam biztos az érzéseimben, de ő végig kitartóan próbált visszaszerezni, nagyon szerelmes volt belém, gyerekeket akart, házasságot; velem képzelte az életét. A legjobb páros voltunk, mindenki, aki ismer minket azt mondta, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve. Abszolút egy hullámhosszon mozgunk, a gondolkodásunk, a humorunk, az érdeklődésünk, minden egyforma. A világ leghűségesebb embere, ezt bárki, aki ismeri alátámasztja.

Az utolsó szakításunk után, ami néhány hónapja volt, még mindig próbált visszaszerezni, az utolsó pillanatig. Nem akartam újra összejönni vele, féltem, hogyha megint meginog bennem valami, akkor újra összetöröm szegény lelkét. Aztán átgondoltam a dolgokat, míg végül arra jutottam, hogy nekem ő kell, csakis ő! És nem akarom soha de soha elhagyni többé. Rájöttem, hogy hihetetlen szerencsés vagyok, hogy valaki ennyire nagyon szeret, és rájöttem végre, hogy én is csakis Őt szeretem.

Így újra összejöttünk.

És most eltelt egy kis idő, és.... Ő hagyott el!!!! Azt mondta, hogy rájött, hogy ez tényleg nem működik (amiülye fejjel én mondtam neki régebben), hogy úgy érzi, nagyon szeret, de már nem szerelmes, és ami a legborzasztóbb, úgy érzi, hogy mindezek által leborult a fal, amit maga köré állított, és mostmár más csajok is elkezdték felkelteni az érdeklődését. 3 csajjal sms-ezget épp... Eddig senki ás nem érdekelte, a nők is érezték a távolság tartást, így nem is közeledtek, mint ahogyan ő sem, és most ez megváltozott.

Nagyon szeret még mindig, lelkitársak vagyunk a szó legszorosabb értelmében, ezt mind a ketten kimondtuk, de mégis, már nem látj értelmét annak, hogy együtt legyünk... :(

Csakis én rontottam el, azzal, hogy folyton otthagytam, ezt tudom jól, mint ahogy azt is, hogy bizony most visszanyal a fagyi, és megérdemlem, amit most kapok...

De mégis.... Vajon hogyan szerezhetném vissza??


2010. júl. 7. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teperj érte, nagyon, annak idején, ahogy ő tette. Újulj meg külsőleg, belsőleg, hívd meg olyan helyekre, amiket ő szeret, és elhanyagoltátok, többször is, akkor is, ha nemet mondd. Legyél figyelmes, járj a kedvében...

Ennyit tehetsz. Véleményt nem formálok arról, amit csináltál.

2010. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én ugyan olyan helyzetben voltam mint a párod. Így én az ő szemszögét nézve azt mondom, hogy semmi értelme. Én is rájöttem, hogy mekkora hülye voltam, akkor használtak amikor épp úgy érezték, hogy szeretnek, aztán nem. Csalódtam a volt páromban, és akár hogy küzdöttem az érzés iránt (8 hónapig!!!!!) végül én hagytam ott, mert úgy éreztem, hogy nem szeretem, hanem már csak kötődök. Lehet ő is így érez. Sztem hagyj időt neki, hátha meggondolja magát, de ha nem akkor engedd el.
2010. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
01:38 vok. Az kimaradt, hogy hónapokon át küzdött értem, de minél inkább hajtott, nekem annál inkább nem kellett. pedig vele akartam lenni a fejemben, de a szívem mást mondott. És nem egy másik emberért, ugyanis azóta is egyedül vagyok. Így 4 év után olyan jó egy kicsit.
2010. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszodat, megfogadom.

Igazából azóta már aludtam nála (külön lakunk) ja a másik, hogy már egy éve mindenáron össze akart velem költözni),voltak is dolgok köztünk,de nem jöttünk ettől még újra össze, pedig reménykedtem... holnap is látom, de azon a helyen ott lesz az egyik csaj, akivel flörtölt... Nem tudom, hogyan viselkedjek majd, ott lesz az összes barátunk... Kellemetlen, hogy mindenki tudja, hogy most lettem ott hagyva... És még a héten megyünk kettesben járni a várost éjszaka, csak nem randiként, mint régen... sajna. Most is vártam, hogy hív, megy épp haza valahonnan, tudta, hogy ébren maradok, és várom, de csak sms-t írt, lerázott egy jóéjttel. Teljesen megváltozott :S

2010. júl. 7. 01:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy vele, mintha nem zavarna, hogy ott hagyott. Az elérhetetlen dolgok mindig vonzóbbak (azért mtam h ne nyomulj). De ne mássz rá másik pasira, mert az meg kiábrándító a fiuk szemében. Előző voltam :)
2010. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

rendben, megpróbálom... bár igazából még túl friss a dolog, úgyhogy sajnos eddig még nem volt lelki erőm úgy tenni, mintha rendben lenne bennem a dolog. Majd megpróbálom, holnap muszáj lesz, hiszen minden ismerősünk ott lesz a helyen,nem csinálhatok hülyét egyikünkből sem. És a városjárós-iszogatós napon is megpróbálok természetes lenni, remélem menni fog. Így elb***ni ezt az egészet, nem is értem... Aztán arra is gondoltam, lehet, hogy azért vagyok most ennyire kiborulva, mert váratlanul ért a dolog, és már vagy 5-6 éve nem lettem otthagyva. Bár ennyire nem lehetek összezavarodva...

Érzem, hogy kéne minimum egy hét, amíg nem találkozunk, nem beszélünk, hogy legyen neki is ideje gondolkodni. De az igazság az, hogy félek, hogy addig mégjobban rányomul valamelyik csajra... Eddig soha nem voltam féltékeny (amíg vele voltam), benne maximálisan megbíztam, mostanáig, de ugye legutóbb ő vallotta be őszintén, hogy bizony flörtölget -mostmár...

Egyébként férfi, vagy nő vagy?

2010. júl. 7. 01:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak van egy normális fejlődési üteme, ha ennek gátat vetsz, akkor elhal. Mivel többször elbizonytalanodtál, elbizonytalanítottad őt is. Össze akart veled költözni egy éve - elmaradt (miatt?), miért? Ez is nagy hiba volt.

A szeretethez az is hozzátartozik, hogy el tudd engedni a másikat, ha menni akar. Nem úgy kell szeretni a másikat, ahogy neked jó, hanem ahogy neki jó.

Mindkettőtöknek kell egy kis szünet, neki azért, hátha meggondolja magát (bár őszintén szólva nem hiszem), neked azért, mert ha naponta sms-eztek és hetente látod, sokkal rosszabb lesz.

De őszintén szólva az fura, hogy azzal foglalkozol, hogy 5 éve nem lettél otthagyva, meg hogy mit gondolnak a barátok. Nekem kisebb gondom is nagyobb lenne ennél, ha tényleg szerelmes lennék.

2010. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj kislány!

A leírásod alapján te egy szeszélyes hisztérika vagy.

Igen,most vissza nyalt a fagyi,így jártál nyeld le a békát.

Ez a hajó már elment,vedd tudomásul.A következővel meg próbálj meg normálisan viselkedni.

Egyébként mennyi idős vagy?Mert a leírásod alapján én kb:12-nek gondollak.

2010. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy addig voltál kihívás, amíg bizonytalannak tűntél.
2010. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy kérdésedre válaszolva lány vagyok :)
2010. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!