Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétesik a családom és nem...

Szétesik a családom és nem tudom mit csináljak, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családban senki sem enged,mindenki magát tartja a legjobbnak és én ezt már nem birom tovább.

Apám elhagyott minket amikor megszülettem,de a fő gond a nagyimmal és az anyámmal van.Anyám 45 éves és még mindig függ a nagyimtól...minden lépéséről tudni akar,ez igy van a bátyámmal és velem is.A bátyám 20 éves,őt nem nagyon érdekli a család...a nagyim megőrjit.minden nap eljön hozzánk többször is kb.10...mindig azt mondja :- csak megnéztem mit csináltok.ugye semmi rosszat?

nem enged el sehova.a többieket sem.anyámat folyton kritizálja,a vita majdnem minig a pénz körül forog...(szerintem az is közrejátszik h amikor anyám kicsi volt nem gondskdott róla egyszóval élveszte az életet a gyerekeit meg le se sz*rta...tálán ezt próbálja bepótolni de anyám szerint már késő...) (szerintem nem...)

anyám 6-3-ig... délután pedig 5-9-ig dolgozik.ezt a nagyi nem tudja és folyton vitázunk mert én ilyenkor hazudok anyám érdekében.A család többi tagja másik országban van...csak néha járnak haza...Mindig azon gondolkodom miért a mi családunk ilyen?nagyon rosszul érzem magam néha még az élethez sincs kedvem...minden nap sirok...azt mondták hogy a naplóirás segiteni fog...de semmi haszna...Ez a leirtak alapján nem tűnik annyira vészesnek,de igazából az és félek ennek nagyon rossz lesz a vége...ezt sokszor leültünk már megbeszélni de mindig veszekedés a vége...Bocsánat egy kicsit hosszú lett...de én ezt már nem birom tovább,nagyon szeretem a csáládom!...KÉRLEK segitsetek....:(

15/L


2010. júl. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A mamádnak valakinek végre meg kellene mondani, hogy akadjon le rólatok. Ennyi.
2010. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen anyukadnak a sarkara kene allni, es lezarni a nagyit.

Hogy hagyjon titekiet elni.

Van egy anyad majd o engedelyezi mit csinalhatsz es mit nem.

Anyagilag fuggtok a nayitol?

2010. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a legnagyobb hibás az anyukád. Neki kellene a sarkára állnia, és megmondani, hogy szálljon már le rólatok. Én már 16 évesen nem függtem anyámtól. Attól függetlenül ő a legjobb barátnőm. Ha a nagyi érthetetlen tartani kell egy kis távolságot. Vagy csak a minimális kapcsolatot fenntartani hátha észbe kap.
2010. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ma leültünk megbeszélni a dolgokat...kezdett a dologből veszekedéas lenni...dee nem lett az mert végre sikerült megbeszélni a dolgokat...ja és nem függünk pénzügyileg a nagyimtől...mostmár jobb...remélem a jövőben nem lesz semmi gond ...anyám VÉGRE a sarkára állt,elmondtam neki h irtam ide és...mert előbb elbeszélgettünk vele a tesómmal...aztán jött a nagyi...:)

nagyon szépen KÖSZÖNÖM....:)

2010. júl. 7. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Orulok neki, hogy minden renben van!

Fontos, hogy mindenkinek meglegyen a sajat elettere ;)

Boldog VAKACIOt Neked!

Uristen de reg irtam le ezt a szot :D

2010. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi

:D

2010. júl. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!