Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy reagálnátok erre?...

Ti, hogy reagálnátok erre? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és apukám állandóan elolvassa az msn-en a beszélgetéseimet. Szoktam fiúkkal is hülyéskedni ott és szexről beszélgetni. Elmondott mindent anyának is. Most én érzem magam kellemetlenül, hogy a szüleim mndent tudnak, hogy én a szexben mit, hogyan csinálok. Jogos, hogy felvagyok háborodva??
2010. júl. 6. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még valami tréfás szöveget is betennék a mentések mappába, miután az érdemi tartalmat töröltem. :) (Nekem anno egy kollégám kutakodott a holmijaim között, amíg el nem helyeztem egy csali programot, ami a távollétemben tolmácsolta abbéli véleményemet, hogy mennyire helytelen dolog a más kacatjai közt bogarászni.)
2010. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért tudja a jelszavad?
2010. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Naplófájlhoz sajna nem kell jelszó:( az a gépen mindenki számára elérhető. Utólagos törlést javasolok mindenképp!!
2010. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudja a jelszót, de anélkül is belehet állítani, hogy mentse. Igen most már majd törölni fogom. De igazából azt nem értem, hogy ha látja, hogy szexről van szó miért kell végigolvasni? Oké, hogy gondolom kicsit furcsálta, hogy nincs barátom és én egy két fiúval megbeszéltem, hogy majd találkozok velük. De akkor is naaa. Az én dolgom.
2010. júl. 6. 19:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külön MSN címetek? Mert én is szoktam párom gépén MSN-ezni és amíg ő elmenti a beszélgetését (üzleti meg ilyenek), addig ha az én nevemmel lépek be, ott nincs bekapcsolva a funkció. Magyarul név szerint menti el, hogy kinek mentse el a beszélgetését, amit nem tud beállítani neked, ha nem tudja a jelszót.
2010. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó értem. Háát akkor lehet, hogy a jelszómat is tudja.:S Nem lepődnék meg mondjuk, mert volt olyan, hogy beakartam lépni és ő végülis ott volt mondtam neki, hogy menjen már addig valahova, de akkor azt mondta nem érdekli a jelszóm. Naa akkor ez sem igy volt. Első dolgom lesz akkor lecserélni a jelszót.
2010. júl. 6. 19:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, mit kellene szégyellned? Én nem vájkálnék a rokonaim nemi életében.
2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!