Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a nevelőa...

Mit szólnál hozzá ha a nevelőapad mondja neked hogy "Jó ez a nadrágod, jó a segged benne"? 19/L

Figyelt kérdés
Szerintem nem illik ilyet mondania. Szóljak anyának vagy semmi rossz nincs benne? Ő 37 éves és anyával kb 5 éve van.
2019. máj. 10. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy "köszi"...
2019. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk ezek a primitív válaszok jól mutatják, miért nem mernek durvább esetben sem szólni a molesztált tinik...
2019. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Az én mostohaapám is így kezdte. Ilyeneket mondott nekem, akkor 15 éves voltam... És a vége az lett, hogy nem csak mondta, hanem elkezdett zaklatni, tapogatni is... Ne várd meg, ha jót akarsz magadnak!
2019. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Én is úgy érzem, hogy kicsit túl van tolva a "píszí".
2019. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

#15,

1, a paranoia nem egészséges - nem töröltettem semmit.

2, ellenberger az én véleményem tényleg töröltette valaki.

3, azt, hogy a saját otthonomban eltűröm-e a pc-s - metoos agybajt, nos azt én döntöm el szerencsére.

+1, "Nem kérdező, ez nem normális, maximum cigányoknál." - nem rasszistáktól fogok erkölcstan-órákat venni, ha megbocsájtod.

2019. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez nálunk úgy zajlott, hogy a lány (szintén nevelt, 17 éves) megkérdezte, szerintem hogy áll rajta az új nadrág. Körbefordult előttem (az anyja is jelen volt), és azt mondtam neki, hogy teljesen tökéletes, amit kell, azt kiemeli.

Ekkor kezdett aggodalmaskodni, hogy de szerinte túl nagy benne a feneke.

Ketten szinte egyszerre az anyjával torkoltuk le, hogy pedig nem, és higgye már el, hogy igenis van olyan pasi, aki erre bukik. (Nincs, és eddig sem volt barátja, pont azért, mert kövérnek tartja magát, ugye a net és egyéb források által felállított "csontkollekció-trend" miatt.) Pedig nem is, tiszta anyja, konkrétan homokóra alkat. Ha én is 17 éves lennék, udvarolnék neki, de 46 vagyok, és az anyjának udvarolok. :)

Tehát voltaképpen én is ugyanazt mondtam neki, ami a kérdésben áll, csak jóval finomabb, és diplomatikusabb verzióban.

Nagyon nem mindegy a tálalás, a nevelt lányomnak sem mondanám -s nem is mondom- ilyen nyersen.

2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, kinek milyen a stílusa, illetve ki milyen stílust fogad el. Ez egy dolog, és ha valaki azt mondja, hogy a kérdésben szereplő nevelőapa rossz modorú, arra azt mondom, hogy igaza van.

De aki szerint ennek bármi köze van a zaklatáshoz, annak lehet, hogy pszichológusra lenne szüksége.

2019. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%

Ennyi nem zaklatás, talán neked oda menni ahova ajánlottad, ha ennyiből azt szűrted le, pedig mindenki csak figyelmeztetett.

Sajnos vannak olyan "nevelő apák" akiknél ennyivel kezdődik és atmegy sokkal durvábba, de ezt nyilván egy olyan nem értheti akit nem taperolt a mostoha vagy nem történt ilyen a környezetében. És legyen inkább nagyon boldog ezzel a tudattal és ne degradálja le a többieket, akik mögött ki tudja milyen múlt van....

2019. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
Voltam olyan8-10éves!Keresztanyám kersztapja vigyázott ránk!Valahogy mindíg úgy fordult hogy a seggemet elérje,nem emlékszem tisztan de már az ölében kötöttem ki es csapkodta a seggem...engem ez nagyon zavart!Az volt az utolsó hogy a közelébe mentem!Mindíg tartottam a távolságot onnantól kezdve!Elég korán kezdtem nőiesedni,rengetegszer mondta közönség elött is meg négyszemközt is hogy hogy megnőttem és jól kitérdeltem a pólóm!Ugy gondoltam a családunkból senki nem vette volna komolyan!Nem szóltam senkinek csak menekültem előle mindíg!Évek múlva derült ki hogy mikor kerssztanyám kicso volt öt is így molesztálta!Csak azt nem értem hogy tudott akkor minket otthagyni vele,hogy vigyázzon ránk!Én azt javaslom tartsd a távolságot amennyire lehet!
2019. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
Voltam olyan8-10éves!Keresztanyám kersztapja vigyázott ránk!Valahogy mindíg úgy fordult hogy a seggemet elérje,nem emlékszem tisztan de már az ölében kötöttem ki es csapkodta a seggem...engem ez nagyon zavart!Az volt az utolsó hogy a közelébe mentem!Mindíg tartottam a távolságot onnantól kezdve!Elég korán kezdtem nőiesedni,rengetegszer mondta közönség elött is meg négyszemközt is hogy hogy megnőttem és jól kitérdeltem a pólóm!Ugy gondoltam a családunkból senki nem vette volna komolyan!Nem szóltam senkinek csak menekültem előle mindíg!Évek múlva derült ki hogy mikor keresztanyám kicsi volt öt is így molesztálta!Csak azt nem értem hogy tudott akkor minket otthagyni vele,hogy vigyázzon ránk!Én azt javaslom tartsd a távolságot amennyire lehet!
2019. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!