Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a nevelőa...

Mit szólnál hozzá ha a nevelőapad mondja neked hogy "Jó ez a nadrágod, jó a segged benne"? 19/L

Figyelt kérdés
Szerintem nem illik ilyet mondania. Szóljak anyának vagy semmi rossz nincs benne? Ő 37 éves és anyával kb 5 éve van.
2019. máj. 10. 11:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
56%

Szerintem nem megfelelő viselkedés tőle. Bár nem a vér szerinti apád, de az ő szerepét tölti be. És még ha nő ként is néz rád akkor semmi kellene a tuttodra adnia hogy milyen szexi vagy. Mert szereti az anyádat.

Talán még nem indokolt szólni egyből az édesanyádat, ha már durvábbakat mond vagy netán még is érint, fogdos akkor ne hagyd annyiban!


Első válaszoló te meg egy hitvány, utolsó sz*rházi vagy hogy ilyen beteg dolgokat gondolsz...

2019. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.válaszoló az értelmes választ! :)
2019. máj. 10. 11:40
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem latok benne semmi rosszat. A férjem is meg szokta jegyezni a lanyomnak, ha valami jól áll neki. Mondjuk ő normlaisan képes kifejezni magát, és ez a mondat a sgg helyett a feneket tartalmazta volna.
2019. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha ez a normál stílusa másokkal szemben, akkor igaz, hogy kicsit bunkó, de nem érdemes többet beleintepretálni.

Szerintem ha egy ilyen megjegyzés volt, akkor nem érdemes emiatt bármit is szólni valakinek.

2019. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Nincs benne talán semmi rossz, de ha még egyszer ilyesmit mond, nyugodtan szólj neki, hogy ez neked kellemetlen.

ha viszont más is történik, ne hagyd, és azonnal szólj valakinek.

2019. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
37%

2es vagyok.

Abban igaza van a többi válaszadonak hogy szólj neki ha ez téged zavar! És hátha nem mondja többet.

Azzal szerintrm sincs baj ha normálisan megjegyzi hogy csinos vagy. Viszont sajnos van olyan ismerősöm, akinek a nevelő apja kissé túlzásba vitte a dolgot, be feküdt mellé az ágyba és fogdosta.

Ezzel nem ijesztgetni akarlak, de ha nem adsz neki teret a dologban, akkor nem fog semmi történni. Az is lehet hogy csak rosszul, félreérthetően adta elő magát.

De mindenképp jelezd neki legközelebb, hogy zavar és kérd meg hogy ne mondja és figyeld meg hogy mit reagál. :)

2019. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem, milyen nadrágod van?
2019. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon gáz. Az oké, hogy megdicsér, hogy csinos vagy.

De nevelt lányának ilyet mondani, hogy jó a segged, undorító. Mondjuk másnak is elég bunkó :D Olyan alpári. Ha zavar szólj neki, hogy moderálja magát és normálisan beszéljen veled. Ha nem hagyja abba, akkor szólj anyukádnak is.

2019. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Miért van mindenki lepontozva 50% alá amúgy? :"D


Lehet neki ez az alap stílusa. Mindenesetre, hogyha folytatja szólj neki, hogy ez neked kellemetlen. Ha ennek ellenére is folytatja szólj anyádnak, de egy hangrögzít nem ártana, hogy biztosan higgyen neked.

2019. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Lényeges szempont szerintem, h pl Anyukàd jelenlétében mondanà- e ezt Neked, vagy csak, ha kettesben vagytok. Mert ha előtte is, akkor nincs gond, annyit jelent, h ő ilyen lazàbb, tudja, szinte felnőtt vagy, talàn màr kamaszkorodban sem akart apàd helyett apàd lenni, és úgy érzi, ez belefér. Ha viszont màskor is tesz ilyen megjegyzést, és mindig csak akkor, ha ketten vagytok, akkor azért elgondolkodnék a helyedben..
2019. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!