Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak már békében?

Miért nem hagynak már békében?

Figyelt kérdés

A volt élettársam szüleiről van szó.

A lényeg az, hogy több évi együttélés után, szakított velem, még tavaly.(Más nő miatt)Ha mindent leírnék, nagyon hosszú lenne.A lényeg, hogy eljöttem, de a testvérével meg a feleségével azóta is jóban vagyunk.össze járunk,kezdetektől fogva jó volt a kapcsolatunk.

De ez nagyon szurja a v.élettársam legfőképp anyjának a szemét.

Hogy ők miért engedben be a portájukra, és stb....sorolhatnám.

De mi közük hozzá?

Tudom, itt hallom a fülemben...azt kell nézni ki mondja, és nem azt hogy mit! Így is van, de a v.élettársam öccsének kellemetlen, mert az anyjáék mindig neki mondják.Mintha neki lenne mindehez bármi köze.

Mi szétmentünk,és kész.

Miért nem tudnak leszállni rólam?

Az én életem teljesen tönkre ment, kilátásom sincs arra, hogy elöbbre jussak, rendezzem az életemet.Ő meg vígan éli az életét az "új"nőcskével.

Nagyon nagy árat fizettem azért, hogy az életemet rá alapoztam anno...

Jó tanuló pénz volt, csak az a baj, hogy nem tini vagyok már, megrázom magam, és megyek tovább...

Már azon is gondolkodtam felhívom a v.élettársamat, ugyan mondjon már valamit, mit akar még?

Miért nem tud olyan közömbösen viselkedni mintén?Mi érdeki?Nézegeti az adatlapjaimat a közösségi oldalakon, meg mindig kérdi az öccsét mikor megyek vagy voltam náluk...

Elegem van belőlük, de nagyon.

Köszi hogy elolvastátok.


2010. júl. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor most mi is a kérdés?
2010. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem ki a szavaidból,hogy Te a volt párod testvérével,és annak feleségével jársz össze,és az Ő házukba is bejáratos vendég vagy,hiszen kedvelnek Téged.Ehhez tényleg semmi köze a volt párodnak,és a családjának,elvégre a tesója azzal van jóban,akivel akar.Szerintem Ő azt gondolja,hogy Te csak miatta tartod még mindig Velük a kapcsolatot.Talán mert hiú és öntelt,és azt gondolja,körülötte forog a világ,s hogy Te még mindig szereted Őt.Tovább azt is gondolhatja,hogy húzni szeretnéd ezzel.Szerintem a testvérét kérd meg,hogy picit törje le a szarvát,és szólítsa fel arra,hogy legyen szíves nem beleavatkozni az életedbe,ha már tönkre tette!
2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott a válasz:mi közük hozzá?


(csak úgy,lehet ,hogy az a fájóbb,hogy Te nem tudod túltenni a dolgokon magadat?Ne hívj fel senkit,mert csak magadat teszed nevetségessé,ráadásul elveszíthetsz barátokat is)

2010. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De túl tettem magamat rajta.Nem foglalkozok vele, én nem érdeklődök iránta.Amikor együtt voltunk, akkor sem ő volt az aki azon volt, hogy szoros legyen az öccséékkel a kapcsolat.A "sogornőmmel"mindig is jóban voltunk.
2010. júl. 6. 17:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy péda:A v.élettársam öccse mant haza a szüleihez, és megint nyomattaák neki a szöveget...többek között, hogy nekeik!!(nekik és nem a v.élettársamnak)mennyire rosszul esett, hogy eljöttek a fiam ballagására.

És sorolhatnám az ilyen dolgokat még.

2010. júl. 6. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkoz velük ti jobban vagytok és kész bármit mondanak bologatni és gyorsan elfelejteni.

Biztos dög unalom az életük és rajtad kivül nincs más beszédtéma.

2010. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.Én nem törődök velük, csak tudod szarul esik, mikor azt mondja abarátnőm férje, hogy inkább majd jöjönn ő én hozzám, mert neki már elege van abból, hogy b.aztatják.Elhiszem.Bár nem kéne ilyen mulyának lennie neki se...
2010. júl. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!