Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Annyira rossz

Miért van ez így? Annyira rossz

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok.Szüleimmel semmit sem tudok megbeszélni,mivel anyának egyszer elmondtam valamit bíztam benne visszahallottam apától...itt kezdődött minden azóta nem is mondok nekik semmit.Viszont úgy gondolom hogy lassan a "szerelmi élet" megkéne beszélni velünk.Ilyenre gondolok pl: Mehessek a barátomhoz,bemutassam nekik,vagy ő jöjjön hozzánk! De így nem lehet ha nem bízok bennük :( Hogy lehetne ezen változtatni?
2010. júl. 6. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az első mondat kérdő akart lenni:)
2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem kérdő akart lenni ;)
2010. júl. 6. 16:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Mármint az én mondatom: nem lennének vevők a szüleid, hogy meghívj pár havert?...
2010. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

jaj bocsi!

de végülis ilyet megengednének!

csak ott a barátommal azért rossz lenne hogy csak "barátként" kezelném!de megérne ennyit!

2010. júl. 6. 16:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Ó, hát ennyi színészkedést csak be tudtok vállalni a nemes cél érdekében.:)Ha jön a névnapod, szülinapod, vagy bármi, szervezz egy koedukált, szerény összejövetelt, pláne ha udvarotok is van, esetleg néhányukat be is avathatod. Megjárod, ha a mamád maga mondja majd, nem tetszik neked az a helyes kis srác..:)
2010. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát persze hogy megérné
2010. júl. 6. 19:33
 17/18 anonim ***** válasza:

Az miért baj, ha apádtól hallod vissza??


Az én anyám meg olyan, hogy elmondtam neki valamit, aztán vadidegenektől hallottam vissza teljesen kiforgatva, majd hogy nem rám támadtak, hogy hogy képzelek én ilyet..


Erre varrjál gombot..

2010. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, bár én már felnőtt vagyok, most fogunk elköltözni. Én nem titkot mondok neki, nem túl nagy dolgot de csak neki szánom, pár nap múlva már hallom vissza apámtól( Mástól nem) Erre az a válasz joga van tudni a te fontos dolgaidról, mégis csak az apád.
2010. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!