Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél és miért?

Mit tennél és miért?

Figyelt kérdés

A párod meghal. Te és a gyereked ott maradtok. Meg a lakás és a kocsi hitel.

Lassan végrehajtás.

Ekkor a párod szülei, akik sosem bírtak téged, tesznek egy ajánlatot. Minden hónapban fizetik a hitelt + egy összegben a teljes elmaradásod, ha nekik adod a gyereket, és többet nem keresed!

Ha nem, bukod a lakást és a kocsit, ami a munkádhoz nélkülözhetetlen, és még a hitel is marad. És ekkor elvehetik a gyereked is!



2019. máj. 5. 17:41
1 2
 11/19 babyboom567 ***** válasza:
14%
Sőt a neten vannak adomány gyűjtő oldalak, én megosztanám a történetemet,hogy milyen tragikus helyzetbe kerültem, a gyerekemért semmit sem szégyellnék.
2019. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól értem, a mérleg egyik felén a gyermek van, a másikban meg az anyagi javak. Hadd ne kérdezzem, ki vagy a történetben. Mert ha ez a fejedben egyáltalán szöget ütött, mint szülő... akkor sejted mit gondolok. Ha meg a nagyszülők bármelyike is, szerintem akkor is sejted, mit gondolok. Szegény gyerek...
2019. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Oda nem adnam a gyerekem..

Eloszoris ahogy irtak tobben,lakast,kocsit eladnam,ebbol kifizetnem a hitel fennmarado reszet,keresnek alberletet,ha nem talalnek akkor a szuleimhez mennek ideiglenesen,tobb munkahelyen dolgoznek,hogy meglegyen kajara alberletre egyebekre.

2019. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

"dilemma,döntés"

Röviden és egyszerűen:

Sz.r anya vagy.

Kicsit bővebben:

Ez nem lehet kérdés. Egy percig nem gondolkodnék. Nem fogadnám el az ajánlatot. Küzdenék a gyerekemért, lakhatásban kérnék segítséget baráttól, rokontól, családtól, stb amíg össze nem szedem magam. Max 2-3 hónap.

Amúgy a nagyszülőket sem értem. Ők sem normálisak.

Viszont Te sem. Nyilván a sok gond, baj téged is összezavar, de ez a kérdés gyomorforgató.

Ha itt most 9en azt írják, hogy fogadd el az ajánlatot, 7en pedig azt, hogy ne, akkor 9:7 arányban nyert az elfogadás, akkor Te elfogadnád?

2019. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi van, a rossz idő mindenkit a gép elé parancsolt és arra késztet, hogy hülyeséget kérdezzen? Ez megy egész nap...
2019. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
64%
Lenne gerincem és nem adnám el a gyerekemet egy autoért meg egy lakásért. Inkább ki dolgoznam a belemet, amúgy meg az autó nem elengedhetetlen van tömeg közlekedés. És már ne is haragudj nem bántani akarlak de szép kis anya lehetsz ha egyáltalán eszedbe jut gondolkozni ezen és nem automatikusan vagtad rá az ajánlatra hogy nem
2019. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Anyaotthon

Nem veletlenul van:)

2019. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

A hitelből, ha el van bukva ki lehet szállni úgy, hogy kiegyezel a bankkal. Eladod a lakást, viszik a pénzt, de legalább nullán vagy. Ha a kocsi hitelre van, akkor biztosan értékesebb, el kell adni és venni valami tragacsot, ami gurul. Ha tényleg muszáj a munkához... mert ha nem, akkor ne legyen büdös a tömegközlekedés.


A nagyszülőket meg elküldeni a jó büdös p.csába. Tőlem biztosan az lenne a jutalmuk az ajánlatért, hogy amíg nincs kényszerítő bírósági végzés, egy percre se láthatják az unokájukat. Rohadjanak meg. (De az az anya is, aki eladja a gyerekét...)

2019. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Ott kezdődik, hogy nem vennék fel hitelt soha.

De oké, tegyük fel. Kiröhögnék bárkit, aki ilyen baromsággal jön, nem is értem...

2019. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!