Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél és miért?

Mit tennél és miért?

Figyelt kérdés

A párod meghal. Te és a gyereked ott maradtok. Meg a lakás és a kocsi hitel.

Lassan végrehajtás.

Ekkor a párod szülei, akik sosem bírtak téged, tesznek egy ajánlatot. Minden hónapban fizetik a hitelt + egy összegben a teljes elmaradásod, ha nekik adod a gyereket, és többet nem keresed!

Ha nem, bukod a lakást és a kocsit, ami a munkádhoz nélkülözhetetlen, és még a hitel is marad. És ekkor elvehetik a gyereked is!



2019. máj. 5. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk eleve nem kerülnék ilyen helyzetbe, hiszen nem a semmire szültem.

Lakást, kocsit eladnam, a lakashitelt vegtorlesztenem. Albérletbe mennék es másodállást vallalnek. A gyereknek jár az árvasági, azzal együtt már ehen nem halnánk

2019. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Azért az nem olyan egyszerű hogy csak oda adod a gyereket azt hali
2019. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

Hűűű, azt a...!

Első (hirtelen jött, ezért nem teljesen átgondolt reakcióm):

1). add oda a gyereket, az életben úgyis nyomon kísérheted az útját és találkozhatsz vele. A nagyszülők elhalnak, összejöhetsz vele...

2). Korodtól függ, hogy szülhetsz-e még. Ha igen, ez kicsi kárpótol az elsőért...

Nm irigyellek.

Istenem, aki az égben lakozol...!

Lehet, hogy sokan más véleményen lesznek. Ne ítéljetek el. Hirtelen jött reakció íratta ezt velem.

2019. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Elővenném a megtakarításaimat, hiszen nem a semmire szültem, a nagyszülőket leépíteném örök életre. Házat eladnám, ha kell jóval olcsóbban, én mennék a gyerekeimmel albérletbe.

Jár nekik az árvasági, családi, neked a fizetés, özvegyi nyugdíj(ha házasok voltatok). Neccesen de megoldanám. A gyerekeimet nem adnám.

2019. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
98%

Mindkét középső ujjamat felmutatnám a kedves szülőknek, fognám a gyerekeket és kimennék külföldre dolgozni.

Egyébként meg a gyerek nem vagyontárgy hogy nekiadom valakinek azt csá. Ha a kedves szülők azt hiszik hogy ez így megy, akkor nemcsak $eggfejek, hanem hülyék is.

2019. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Eladnàm a lakást és a kocsit. Keresnék olyan munkát, ahova nem feltétel az autó.

A gyerekkel albérletbe mennék vagy esetleg kiköltöznèk Ausztriàba a jobb élet reményében. A nagyszülőkkel megszakìtanàm a kapcsolatot, beteg emberek. Ki kér ilyet? Ki mondana le a gyerekekről a pénzért cserébe? Hányinger maga az ötlet is

2019. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Az a szomorú, ha ez a kérdés egyáltalán egy anyában felmerül...
2019. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs az a lakás és kocsi, hogy a gyerekeimet bárkinek odaadjam. Mindig van valahogyan kiút, amikor egyedül éltem megéltem a poklok poklát, volt hogy éheztem. Tehát már kemény lettem, megfaragódtam, ezt is megoldanám valahogy. Fel se merülne bennem, hogy mi lenne ha.
2019. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez ilyen anyák napjára szánt premium troll kérdés?
2019. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 babyboom567 ***** válasza:
86%

Nem vennék fel hitelt ,hitelbiztosítás nélkül,szóval ha van ilyen a biztosítónak fizetnie kell a hitel egy részét.És amint lehet eladnám a lakást,mennék albérletbe(azonnal kérvényeznék anyaotthonba helyet).Nekünk van baleset biztosításunk, meg életbiztosításunk is.

Özvegyi nyugdíj,árvaellátás, emelt családi,fizetés, valahogy meglennénk.Biztos nem adnám a gyerekemet.

Nem tudom mit dolgozol, de a kocsit is eladnám.

Nem vártam volna meg a végrehajtást az tuti.

2019. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!