Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összekapsz a pároddal,...

Ha összekapsz a pároddal, hogyan és mikor békültök ki?

Figyelt kérdés

Vasárnap este összekaptunk, azóta csak smsben vagy emailben keres. (Nem élünk együtt)

Írta emailben, hogy hiányzom neki, erre visszaírtam egy mosolygós smile-t. Most meg van sértődve, hogy nem "futok utána". Régen én kezdeményeztem a békülést, mert én bántottam meg.


2010. júl. 6. 09:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Egy gesztus többet ér egy szónál.

Mi ezért nem szoktunk se veszekedni se bocsánatot kérni egymástól.

Egy ölelés vagy egy puszi vagy érintés és máris tudjuk mit szeretne a másik.


Ha mindenáron az a legfontosabb neked hogy bocsánatot kérjen akkor nem is szereted igazán!

2010. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ő egy ölelésre vagy csókra sem volt képes azóta. Tudja hol lakom, nem akart idejönni. Akkor ő nem szeret igazán?
2010. júl. 6. 09:32
 13/19 anonim ***** válasza:
rosszul fogalmaztam!!! Nem hogy haragszik rád (miért haragudna?), hanem hogy ő a részéről ezt "semmiségnek" veszi, mert lehet nem is úgy gondolta, fáradt volt, rossz napja volt stb. Lehet hogy ő már nem is agyal rajta, gondolja hogy te gondolod, hogy úgysem komolyan mondta. Beszéld meg vele, az a legegyszerűbb.
2010. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Ha mindenáron az a legfontosabb neked hogy bocsánatot kérjen akkor nem is szereted igazán!"


Ha valaki megbánt, neked elég ha utána elfelejtitek a dolgot? Nekem nagyok az elvárásaim, egy bocsánatkérés. :D

2010. júl. 6. 09:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Ő szinte sosem kér bocsánatot, büszkébb annál. Csakis akkor vallja be, hogy ő a bűnös, mikor tényleg valami kirívóan nagy dologgal sértett meg. Én általában kezdeményezőbb típus vagyok ilyen téren, úgyhogy maradunk abban, hogy összeveszünk, én meg békülök :(
2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az én párom is ilyen, nehezen kér bocsánatot.
2010. júl. 6. 10:11
 17/19 anonim ***** válasza:

*Ha valaki megbánt, neked elég ha utána elfelejtitek a dolgot?


Ha olyan ember, akivel szeretjük egymást (lehet rokon, a párom vagy a barátnőm), akkor igen. A duzzogással meg sértődéssel egy csomó értékes idő elveszik, amit boldogan is tölthetnénk, nem rossz érzéssel.

Egyébként... szerintem az elég gáz, amit az ajándékkal művelt, konkrétan érzelmi zsarolásnak hívják. Azt akarja, hogy bizonygasd neki, hogy nem a pénzéért szereted, hanem önmagáért. Ez meg kisebbrendűségi komplexusra meg önbizalomhiányra utal. Úgyhogy szerintem nem a duzzogás a legnagyobb problémátok, erre kéne megoldást találnotok, mert ha így marad, előbb-utóbb szétmentek. Normális kapcsolatra ugyanis csak lelkileg egészséges, egyenrangú felek képesek. Egyébként csak játszmák vannak (amiben most vagytok, az is egy játszma), és a játszmában mindig van vesztes. Ezért a játszmák gyilkolják a kapcsolatot.

2010. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha erre nem képes, akkor minden bizonnyal nem érdemel meg téged. Gondolj csak bele, ezentúl, ha valahányszor ajándékot kapsz tőle,vagy esetleg tesz érted valamit, akkor majd később felhánytorgatja, hogy elfogadtad?Az ilyen ember akkor meg minek ad ajándékot, ha nem szívől teszi?Számomra egy ilyen viselkedés elfogadhatatlan lenne, főleg mivel tudom, hogy nála vannak nagylelkűbb,nagyvonalúbb férfiak is.

Aki igazán szereti a másikat az másképpen viselkedik még akkor is , ha büszke!

A helyedben átgondolnám, hogy ér e ez a kapcsolat annyit, hogy folytasd vele.

26 L

2010. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

10:23

Igazatok van. Mindkettőtöknek.

2010. júl. 6. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!