Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összekapsz a pároddal,...

Ha összekapsz a pároddal, hogyan és mikor békültök ki?

Figyelt kérdés

Vasárnap este összekaptunk, azóta csak smsben vagy emailben keres. (Nem élünk együtt)

Írta emailben, hogy hiányzom neki, erre visszaírtam egy mosolygós smile-t. Most meg van sértődve, hogy nem "futok utána". Régen én kezdeményeztem a békülést, mert én bántottam meg.


2010. júl. 6. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az e-mail már tekinthető kezdeményezésnek. Ha a szmájli nem elég neki, válaszolj normálisan. Mindek kell duzzogni? Örülj, hogy van párod és szeretitek egymást.


Mi veszekedni nem szoktunk, olyan van, hogy valamelyikőnk kicsit türelmetlenebbül szól vagy válaszol, ilyenkor rögtön elnézést kérünk és megöleljük egymást.

2010. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában felhív és/vagy ír egy SMS-t, és akkor kivagyunk békülve, persze azért játszom a sértödötet még. Ha én vagyok a balf.sz alap,hogy én hívom fel,hogy ne haragudjon stb. Ha ezek nincsenek akkor/vagy közvetlen az után, hogy telóztunk, leülünk és értelmes emberek módjára átbeszéljük a dolgokat
2010. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Vett nekem ajándékot, és az első adandó alkalommal az orrom alá dörgölte.

Rosszul esett, és ezen nem tudok túllépni. Nem tudok addig megbocsátani (és nem is akarok) amíg nem kér bocsánatot.

2010. júl. 6. 09:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha ő bántott meg, pedig neki illene a békülést kezdeményeznie.... Mondjuk nem írtad fiú vagy -e vagy a lány, mindkét fél tud makacs lenni, de főleg a ffiak, mert "nekik mindig igazuk van".

Amikor én néha vitatkozom a párommal (nő vagyok), akkor hagyom magam kigőzölögni,(kimegyek a konyhába pl.) és utána visszamegyek, és végighallgatom.

Kérdd, hogy találkozzatok személyesen, és beszéljétek ezt meg.

Utána meg békülős szex :D

2010. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ó, Istenkém...egy ajándék miatt vagy így felpaprikázva? Nagyvonalúan békülj vele, mert ez még semmi, hidd el! Ha együtt lesztek 10 év múlva is, netán összeházasodtok, lesznek cifrább meg komolyabb problémák is, ahol higgadtan kell viselkedni...
2010. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. VAsárnap, annak ellenére hogy ő bántott meg, kedveskedtem neki ott csípőtájt.. hétfőn reggel mégis úgy ment el mintha idegen lennék. Se köszönés, se puszi.
2010. júl. 6. 09:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki normálisan, hogy rosszul esett, de ne legyél kicsinyes. Ha nem tudsz és nem akarsz megbocsátani, míg bocsánatot nem kér, szerintem nem szereted igazán, csak az egódat táplálod. Ha szeretnéd, szavak nélkül is megbocsátanál.
2010. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta (mert elfogadtam az ajándékát), hogy én kihasználom, csak a pénze miatt vagyok vele stb.
2010. júl. 6. 09:26
 9/19 A kérdező kommentje:
Szeretem, de igazán megtehetné, hogy bocsánatot kér. Szerintem ez nem nagy dolog de nekem fontos, és ingyen van.
2010. júl. 6. 09:27
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már nem is haragszik rád, és várja mikor taliztok megint. Most gondolj bele, ha haragudna rád, engedné, hogy ott csipőtájt kedveskedj neki??? Vagy ha engedi úgy, hogy haragszik rád, akkor gondolj csak bele MIN is alapszik ez a kapcsolat...Szóval érted.

Kicsit bolhából elefántot problémának érzem.

2010. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!