Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítő, mikor egy...

Nem idegesítő, mikor egy ismerős kioktat? Bagoly mondja verébnek szituáció.

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy ismerőssel, szerinte sok a 8 év köztem és a párom között, keresnünk kellene egy korban jobban hozzánk illőt. (A férfi 18 évvel idősebb a párjánál!)

Aztán oktat a munkával kapcsolatban. (48 évesen az anyján élősködik, kb 20 éve mióta meghalt az apja nem dolgozott egy percet sem. Egy boltjuk van, az tart el 4 embert, plusz az anyja nyugdíja.)

Ő, aki egész éjjel fent van, internetezik, délelőtt alszik, a saját boltjában dolgozni nem akar, kioktat hogy gondolkozzak el, ha 3 vagy 4 év múlva végzek a főiskolán, mit fogok dolgozni.

A férfiról annyit, hogy a 72 éves anyja reggel 7kor nyitja a boltot,és este 9-10 körül zárja. A férfi párja eddig segített, de most gyerek van, így ő "nem tud dolgozni". Mindkettő ingyenélő, ami nem érdekel, de felidegesített, hogy ő oktat ki.


Ti tapasztaltatok már hasonlót? Meséljetek!


2010. júl. 5. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy tapasztalok ilyeneket folyamatosan, pedig még fiatal vagyok.


Ismerősöm elkezdni, hogy mennőbb szakra kéne mennem, nem pedig konduktornak(mellesleg diplomát ad a suli)...ő viszont csak egy szimpla takarító. Erről ennyit. Még ő néz le engem.


Fel ne vedd az ilyeneket, ők így élik ki magukat.

2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha belőlem is kitör az oktatás, de csak azért, hogy más ne essen az én hibámba.

Persze nem biztos, hogy aki oktat, az azért teszi, amiért én.

2010. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh, ja egy volt barátnőm is ilyen. Mindig lenézte a párom amiért az naiv és senkit nem b@sztat, mert, hogy ő biztos hülye. Ezen teljesen berágtam magam a kis célozgatásain s már nem is hívom. Oké, hogy van véleménye de ne akarjon már kioktatni amikor ő (23) mindig 29 és 40 év közti pasikat talál magának akik isznak, nőznek és még 1-2 gyerkük is van valamint őt se akarják felválalni mondván "nem tudja mit is éreznek, nem hiszik, hogy szeretik" s hónapokig ezt eltűri nekik. :(
2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra. Csak bosszant. De egy idő múlva kimegy a fejemből ez az egész. És csak nevetek rajta.
2010. júl. 5. 22:50
 5/6 anonim válasza:

Szia

nekem az anyósom egy Bagoly. Próbálok rajta nevetni, de inkább idegesít, sokszor mintha direkt csinálná. Ráadásul alapból azt hiszi hogy belőle jött ki a spanyolviasz.

Kitartás.

2010. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÓÓ, ismerős... Nekem ez egyik nőismerősöm magyaráz arról erőszakosan, hogy járjak el konditerembe vagy futni, mert punnyadt vagyok, nincs állóképességem, és 1-2 év múlva rohamosan elkezdek öregedni, el fogok sorvadni...Ő (aki erre "biztat") 26éves, kb 120 kg, és 26 éves létére már ráncosodik, és őszül, vérnyomásproblémája van, és cukorbeteg.. ehhez képest én ugyanennyi idősen 55 kiló vagyok, homokóra alkatom van, nincs rajtam háj, 1db őszhajszálam sincs, és ráncom sincs. Folyamatosan hangoztatja, hogy mozogjak, ne lustálkodjak, ő 30 percet nem bír erőltetett menetbe sétálni, csak sajnáltatja magát, fogyózhatna, mozoghatna, pénze is lenne kondibérletre, mégsem teszi.

Az ilyen emberek irigyek, először engem is bosszantott, de már nem foglalkozom vele, mert nevetséges és szánalmas viselkedés.

2010. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!