Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apa a férjetek? Mitől...

Milyen apa a férjetek? Mitől jó vagy nem jó apa?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Isteni jó mert látom a szemén azt a boldog rajongást amivel a picit nézi, mindig minden érdekli amivel jobban tud foglalkozni s ellátni a babát s érdekli is. pl: folyton fényképezi, megtanulta hogy altassa be, megkell mosni mindig a játékokat ha leejti,

Azért kevésbé jó mert kicsit szétszórt s elfelejt dolgokat pl: sétára innit vinni magukkal, melyik a baba törülközője

(7hónapos babánk van, párom 24)

2010. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Habár nekem nem férjem a párom de a világon jobb apukát nem tudok elképzelni.Igaz pelenkát nem cserél és a fürdetésben esetlen de imádja a lányát!Sokat játszanak együtt:)Bármit megtenne a lányáért.Sztem nem attól jó apa 1 apa hogy szeret vagy nem szeret pelenkázni vagy éppen fürdetésben világbajnok vagy sem.Hanem az teszi számomra jó apává hogy amikor látom h ránéz a lányára és az a mérhetetlen szeretet a szemében látom.Rajongásig imádja a kis csillagunkat és nagyon szeret vele játszani.Neki is és nekem is a kislányunk az első.Számomra az a jó apa aki ilyen mérhetetlen szeretettel szereti a gyerekét.:)
2010. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsi volt a gyerek túl sokat nem tudott kezdeni vele. Megcsinálta a "kötelező" feladatokat, nem húzta ki magát semmiből, de nem láttam azt, hogy úgy igazán felszabadult lenne a gyerekkel, és annyira élvezné ezeket a dolgokat.

Kb. 6 éves lehetett a lányom mikor már tényleg "partner" volt ő is mindenben, azóta nagyon jól elvannak. Igazából szerintem inkább játszótárs most már a férjem mint apa, mert túl engedékeny, időnként nagyobb hülyeségetket talál ki mint a gyerek. Ennek a "baráti" viszonynak van előnye és persze hátránya is. A nevelés rám marad, én vagyok minden jónak az "elrontója", de örülök is neki, mert nagyon sokat számít, hogy még én otthon végzem a dolgom, vagy csak pihenek, kikapcsolódom addig ők jól elszórakoznak.

2010. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádja a gyerekeit (az előző kapcsolatából két lánya van, tőlem egy kisfia). Nagyon jól el tudnak játszani együtt, hiszen a párom is egy nagy gyerek. Eljárnak sétálni, villamosozni, játszótérre, stb. Néha előfordul, hogy kicsit türelmetlen vele, ha fáradt, de ez a ritkább.


Nem is szültem vona neki, ha nem ilyen lenne. Persze ő sem tökéletes - senki sem az, én sem - de a gyerekeit nagyon szereti.

2010. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel nekem az apukám példa értékű és a férjem nem volt az, ezért valamit tudok segíteni. Apukámban nagyon erős a felelősség érzet és folyamatosan "dől" belőle, hogy szeret engem, még akkor is, ha nem mondja, minden mozzanatában látható. A volt férjem ha bármit adott, akár érzelem, akár anyagiak, mindig érezhető volt, hogy elvár valamit érte. Semmi felelősséget nem vállalt a tetteiért. Ezért a lányunkkal nem is tudott igazi kapcsolatot kialakítani. Érezhetően nem tudott igazán, feltétel nélkül szeretni.
2010. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!