Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfia vagy: Kit tartasz...

Ha férfia vagy: Kit tartasz unalmas nőnek? Milyen legyen egy nő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én az ilyen hibakereső, kritizáló, játszmázó, kötekedő nőket rühellem a belemből, akik képesek minden szarból ügyet csinálni, örök békétlenek, taktikáznak, játszmáznak, nem lehet velük őszinte az ember és nem adhatja önmagát. Akikkel olyan az együtt töltött idő, mint valami vizsgafeladat.

Na ha ilyenekbe botlok, akkor tessékelem kifelé őket az életemből. Meg az ilyen rigolyásokat is. Egyik másikna már beszóltam, hogy "na most már értem, hogy miért nem volt eddig hosszú kapcsolatod és gyereked sincs, pedig 40 elmúltál".

Akikből a fentiek hiányoznak, akik képesek arra, hogy egy párkapcsolatot igazi szövetségként éljenek meg, ahol a felek valóban egymás társai és mindenben támogatói, azokat tartom jó nőnek (de férfiban is ez a beállítottság a helyes út, úgy vélem).

2019. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Aki bele van szerelmesedve a gyerekébe és nincs is más témája. Felfogtam, szültél, gratulálok. Ha viszont más témád nincsen, akkor untasd a többi anyát.
2019. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Megkeseredett, mindenben és mindenkiben hibát kereső, mindenkire féltékeny, csak a gyerekről beszélők.
2019. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
"Aki bele van szerelmesedve a gyerekébe és nincs is más témája. Felfogtam, szültél, gratulálok. Ha viszont más témád nincsen, akkor untasd a többi anyát." Nő vagyok, de egyik barátnőmet ezért "vesztettem el". Szült két szép lányt, és kizárólag róluk írt/beszélt, bármit írtam, BÁRMIT, például hogy súlyos betegségem lett, nem reagált rá, csak a gyerekekről küldött újabb és újabb fotókat és róluk írt. Egészen addig nem hitem el, hogy ilyen létezhet. :O
2019. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja és a kérdéshez azért kötődik, mert a férjét is teljesen elhanyagolta.
2019. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Poligám vagyok, szóval nekem egy monogám nő unalmas. Egyetlen emberrel fekhetünk csak le egész életünkben? Brrr. Nem az én asztalom.
2019. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én az ilyen hibakereső, kritizáló, játszmázó, kötekedő nőket rühellem a belemből, akik képesek minden szarból ügyet csinálni, örök békétlenek, taktikáznak, játszmáznak, nem lehet velük őszinte az ember és nem adhatja önmagát. Akikkel olyan az együtt töltött idő, mint valami vizsgafeladat."


Detto


Sajnos nekem is volt már "szerencsém" ilyenhez :(

2019. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
#7 +1 - valamint turbóanyuk és egyéb hasonló egy ügyű együgyűek... (magyarán aki örökösen egy téma körül pörög, és semmi másról nem lehet vele beszélni, legyen az a gyerek, az anyagiak, a kollégái szidása, a barátokra való irigykedés vagy bármi hasonló)
2019. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

8! No igen.

1-s voltam.


Volt olyan nő, aki első randin cipőboltba hívott magával és mutogatta, hogy milyen cipőket fog venni a kis Márkójának........

2019. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

A humor! Egy nõ legyen olykor éretlen, laza és dilis, mint a férfiak!

Ha egy nõvel nem tudok jókat nevetni, akkor az már halott ügy! Az ilyen maximum üríteni jó csak...

2019. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!