Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megváltozhat igy valaki?

Tényleg megváltozhat igy valaki?

Figyelt kérdés
A férjem éveken át hazudott Nekem.Pedig mindig mellette álltam.Mióta megszületett a kisfiunk,azóta sem sok mindent változtatott irányunkban.Pedig sokat próbáltam vele beszélni és meggyőzni,de nem volt értelme.Elérkeztem oda,hogy teljesen elvesztettem a bizadalmam felé,és kimondtam költözzünk külön.Ez sem...De mióta azt mondtam neki van egy férfi aki tetszik nekem,azóta megpróbál "manipulálni",hogy még mindig szeret és mindent rendbe hoz.De annyi esélyt adtam már,most mit tegyek?Csak szeretnék már normális körülményeket a gyermekemnek és magamnak.
2010. júl. 4. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha normális körülményeket akartál volna akkor nem szülsz ebbe a kapcsiba gyereket.
2010. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,igaz akkor is elgondolkodtam,hogy vele együtt vállaljam e.De mivel ez igy történt most már kár ezen filózni.A jelenlegi kérdésre kérnék választ,ha lehet.
2010. júl. 4. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem megérdemel még egy esélyt. Ha más nem, a fiatok miatt. Lehet, hogy csak most kapott észbe, hogy valóban elveszíthet, eddig nem vette komolyan.
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki érdemel egy esélyt, de csak EGY esélyt.
2010. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már sok esélyt kapott,főleg ugy is értem,mert már régen elhagyott egyszer másik nő miatt és mikor elváltak akkor keresett meg újra.Azóta nem sokat bizonyitott,ezért nem tudom mit tegyek.
2010. júl. 4. 23:33
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj a károdon.
2010. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Már külön éltek?
2010. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,külön.
2010. júl. 4. 23:42
 9/13 anonim válasza:

Próbálj vele kialakítani bármilyen együttműködést.

Ha megy, akkor lehet tovább menni apró lépésekkel.

Ha szerelmi vallomásokkal akar meggyőzni, akkor szerintem az nem korrekt az előzők miatt...

2010. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

... viszont azt se felejtsd el, hogy ő már nálad többször megbukott.

Az új kapcsolatod meg nem csak egy tárgy. Érző és gondolkodó ember az új kapcsolatod. Ne hanyagold őt! Ismerd meg jobban, hogy ne legyen benned illúzió.

A régi kapcsolatoddal való együttműködés úgyis csak max. baráti lehet most még...

2010. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!