Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább, amit...

Mi volt a legdurvább, amit apátok fejéhez vágtatok?

Figyelt kérdés
Szóbeli incidensekre gondolok.
2010. júl. 4. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ő nem is szeret engem!
2010. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
dögölj meg,nem vagy az apám! (és máig így gondolom)
2010. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az enyém pont ma sértődött meg. Állandóan kerítőnősdit játszik, össze akart engem már hozni a helyi szippantós fiával, egy szőrös talpú 8 általánost+ szakmunkást végzett teherautóssal, most meg utoljára a falu 40 éve körüli jegyzőével...

Kb. egy órája hurrogtam le, hogy hagyon má' fel a hülyeségeivel, mert rosszul esik hogy ilyen sorsot szán a lánynának. (egyébként ne csodálkozzon, hogy nincs barátom, ha a négy fal között tart, és nem enged sehová ._. ezt nem mondtam, de még hozzá kellett volna tenni) Erre most bedurcizott és nem szól hozzám már egy órája.

L/18

2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szüleim már rég elváltak,még kicsi voltam. Mostanában kezdené el felfogni,h neki van 3gyereke! Bele akart szólni a párkapcsolatomba. Nem tetszett neki, akivel vagyok, ezért belekötött. Számon kértem és azt mondta,h hagyja addig,míg nem bánt meg engem. Erre azt mondtam neki,h "1: nem fog megbántani, 2:engem nem kell megvédeni, 3: ha meg kellene,akkor is te lennél az utolsó utáni ember,akinek szólnék!" Azóta békén hagyja! :) Nem most kellett volna gondolkodnia!
2010. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

r*hadj meg azthiszem


de mindig megbánom akármit mondok is:)

2010. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Dögölné meg a korházba!! De ezt megbántam :(
2010. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De legjobban azt bántam meg mikor anyúnak azt mondtam gyülölek
2010. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
utolso: : (
2010. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hogy: "persze, mert szerinted, mindenki szar, csak te érsz valamit, pedig nem is csinálsz semmit, de azért könnyen pofázol." és ezt azért mert nővéremet oltotta már jóideje.
2010. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek rá mivolt.
2010. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!