Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket vágtatok egymás fejéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket vágtatok egymás fejéhez életed legdurvább szakításakor, és mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgoztad fel?
2011. márc. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Velem veszekedéskor fordult elő egyszer, úgy éreztem, hogy amit ő mondott rólam, annak nincs valóságalapja, így hasonlóval visszaszoltam. Ahogy kimondtam már megbántam, tudtam hogy ilyet nem szabadott volna soha mondani. Máig sírok, ha csak visszagondolok rá.

F

2011. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szakításom békés, csendes volt. Azóta viszont volt néhány kirohanása az exemnek. Hogyan dolgoztam ezt fel? Örültem, hogy szakítottam vele. Elmebeteg.
2011. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam veszekedni szakitaskor, pedig mindig nyomos oka volt a szakitasaimnak. De most, hogy kerdezed jutott eszembe, hogy ugy igazabol egyik volt baratomat sem hordtam le..:) Normalisan is lehet kozolni, hogy vege.
2011. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyik exem vágott a fejemhez megalapozatlan dolgokat, amiken én csak pislogtam. Nem trágár dolgokról van szó. Példát nem szeretnék írni. Az oka az volt, hogy már nem szeretett és gondolom minél messzebbre akart űzni magától... Kissé gyerekes felfogás, amit később meg is bánt, és próbálta felvenni velem a kapcsolatot, de én ezek után már nem voltam kíváncsi rá. Úgyis ezt akarta elérni, hát örüljön neki =) Én nem vágtam semmit a fejéhez, nem hiszem, hogy sok értelme van az ilyesminek.

Feldolgozni... hát, tudom, hogy valótlan vádak voltak, így nem sok feldolgozni való volt rajta.

2011. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit mondott, hogy büdös a szád lábad, avgy csak egyszerűen büdi vagy?

Vagy nem vagy jó az ágyban vagy rövid a dákód, vagy mit?

2011. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pinocchio ***** válasza:
A porcelánkészletet.Most már nagyon bánom mert piszok drága volt:(
2011. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az együttjárás alatt felgyülemlett sérelmeket vágtam hozzá. Ilyen volt, a nemtörődömség, a megcsalás, a kihasználás. Nem bántam meg, hogy a fejéhez vágtam ezeket. A feldolgozás sokkal könnyebb volt, jött egy másik pasi, azóta vele vagyok. Az exnek meg most nincs semmije.
2011. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!