Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyetemet (msc/ma) diplomá...

Aki egyetemet (msc/ma) diplomát csinált, hány évesen kezdte el 100%-osan eltartani magát?

Figyelt kérdés

Végzettséget (vagy legalább a területet) is írjátok le kérlek, illetve azt, hogy kaptatok-e lakást/autót, vagy albérletet fizettetek magatoknak? Illetve az életkorotokat is. Köszönöm!


Most csinálom a diplomámat, és szeretném tudni, hogy mi az "átlagos", ki mikor kezdte el a "saját életét", és hogy hol vagyok én ehhez képest :D



2019. ápr. 5. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
27 évesen végeztem, 19 éves koromtól magamat tartottam l albérletben, nem kaptam semmit de nem is vártam el.
2019. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21 évesen jöttem el otthonról amikor már alig voltak óráim és tudtam annyit dolgozni, hogy el tudjam tartani magam úgy, hogy ne kelljen nélkülözni. Igazából kb 18 éves korom óta a saját dolgaimat magamnak fizettem meg adtam haza pénzt, de nyilván anya főzött minden nap, és nem egyedül kellett fenntartanom a háztartást. Mikor a mestert kezdtem 25 évesen akkor már közös albink volt párommal.
2019. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22 évesen kezdtem gépészmérnökin (BSc), azóta magamat tartom el és külön élek.
2019. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hú mennyi gépészmérnök :D
2019. ápr. 6. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!