Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom lelkile...

Mit tegyek? A családom lelkileg terrorizál! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden nap vagy 10x elmondják, hogy keressek munkát, ne rajtuk élősködjek (most végeztem a sulival, és nem olyan könnyen találok munkát). Már a barátomat se merem elhívni hozzánk, mert folyton csak azzal fenyegetnek, hogy le fognak járatni előtte, meg úgy se szeret engem, mert engem senki se szeret. Ha valaki eljön vendégségbe lehordanak mindenféle szemétnek...Pedig én nem csinálok semmit. Állandóan én takarítok, a ház körül mindent megcsinálok, sose kérek tőlük semmit, nem úgy mint tesóm...mégis én vagyok állandóan a szemét:( Már teljesen ki vagyok készülve. Barátommal is úgy érzem ez miatt kezd megromlani a kapcsolatunk. Mit tehetnék?
2010. júl. 4. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
költözés?
2010. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
keress munkát.ne válogass nagyon először.hátha megenyhülnek.aztán majd lesz jobb meló is
2010. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnál elmenni otthonról?Ezért a barátoddal ne vesszetek össze,főleg ha szeretitek egymást!Sajnállak nagyon...24/L
2010. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Márcsak azért se veszekedj a barátoddal,ne legyen igaza anyádnak meg apádnak!!Miért terrorizálnak??Azért mert nem dolgozol??Eddig sem dolgoztál..és ha a tesóddal jól bánnak,akkor ugyanazt kéne megadniuk neked is..kérdezz rá,hogy miért bánnak így veled..-_-"
2010. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Keress munkát így van,ne válogass most azt majd később meglátod..
2010. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan megértelek,és elhiszem,hogy nehéz munkát találni,s ráadásul tudom,milyen érzés,ha igazságtalanul bántanbak,és ingyenélőznek...Mivel a soraidból kitűnik,hogy bánt a dolog,és TE tényleg igyekszel munkát találni,szerintem is elvállalhatsz most bármit,mai csak akad,még a legfusibb melót is,és akkor majd leszállnak Rólad.Utána majd kereshetsz jobbat,de addig is nyugalom lesz legalább.Ha ez megvan,akkor nyithatsz takarékszámlát,gyűjtögethetsz,és elköltözhetsz otthonról.Addig pedig ne vedd fel a piszkálódásukat,és intézd úgy a dolgokat,hogy lássak Rajtad a törekvést.Légy erős,és ne mutasd ki,hogy fáj a b@szogatás,légy kemény.A gondjaidat csak a barátoddal oszd meg,és ne hagyd,hogy egymásnak uszítsanak Titeket!Tartsatok össze.
2010. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Próbálj meg tényleg mihamarabb munkát keresni, mindegy mi, még ha nem is szakmába vágó. Aztán szépen költözz el otthonról, ahogy tudsz, mert valószínű nem igen fognak változni a szüleid. Aztán majd ha nem lesz kit cseszegetniük, meg nem lesz ki takarítson otthon, nézhetnek. Tesód amúgy hogy viszonyul hozzád?
2010. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, én is amúgy ebben vagyok, egy éve munkanélküli de én kapok szocot mert azelőtt dolgoztam így albiba tok lenni. De mikor hazamegyek megkapom hogy nem igaz hogy nem találok valamit, hogy mennyit felejtek majd, meg legalább bármit de válaljak el, hogy legyen melóm. Ha van rá módod, menj el távolabb dolgozni, ilyenkor tényleg jobb távol lenni tőlük, tapasztalatból mondom, mert csak megutálod őket és még neked lesz lelkiismeret furdolásod. Ha meg nemtudsz lépni valami ideiglenes melót, hogy lássák akarsz. amúgy tényleg sok szülő tulajdonukként kezelik az embert mihelyst vége a sulinak már dolgozz is, mintha a múltba lennénk ahol mindenkikapott ha másnem a tszbe, mert amúgy sem voltak túlképzettek az emberek és megfelelt neki. Na kitartás!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Külföldi melóban nem gondolkodsz, ha haza jösz megvillantod az orruk elött a pénzed és kiröhögöd öket.
2010. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Könnyü mondani a külföldi melót. Oda egyedül kimenni komoly felelősség, nekem is mondták már de nagy elhatározottság kell, meg oda is úgy érdemes hogy öt év legalább mert amúgy hazajösz, feléled azt úgyis amivel többet keresel. Azt is ésszel kell. meg attól utána ugyanúgy mondanák neki, most hiába villant meg ötszáz ropit ha utána meg nincs melója úgyis mondják majd neki
2010. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!